חשד: רצח את גרושתו והתאבד בקפיצה מהקומה ה-4

חשד לרצח והתאבדות בבאר שבע: זכאי חיזגילוב, גבר כבן 44, דקר את גרושתו לודמילה אזרוב ואז זינק אל מותו מחלון הקומה ה-4. עד ראייה שהיה בתוך הדירה: "כל המיטה הייתה ספוגה בדם". הדוקר ישב בעבר בכלא על עבירות של אלימות במשפחה. לבני הזוג היו 4 ילדים, כשהקטן בן 9

חשד לרצח והתאבדות בדרום: לודמילה אזרוב, בת ה-41, נמצאה בצהריים כשסימני אלימות קשים על גופה בדירה בבאר שבע. על פי החשד, בעלה לשעבר, זכאי חיזגילוב בן ה-44, דקר אותה וקפץ מהקומה הרביעית. מותם של השניים נקבע בבית החולים.

חיזגילוב היה מוכר למשטרה בגין עבירות אלימות במשפחה ונשלח ל-20 חודשי מאסר בפועל לפני כחמש שנים. מאז שחרורו, כך אומרים במשטרה, לא דווח על כל אירוע אלים בין בני הזוג. לבני הזוג ארבעה ילדים בגילאים 22, 15, 9 ו-6.

סמוך לשעה 12:00 הוזעקו כוחות משטרה ומד"א לדירה ברחוב דרך מצדה בעקבות דיווח על גבר שביצע התאבדות. כאשר הגיעו למקום מצאו את אזרוב, כאשר עליה סימני דקירה. היא פונתה לבית החולים סורוקה בעיר במצב קשה, שם נקבע מותה.

בני המשפחה מתקשים להאמין

החשוד ברצח קפץ מהקומה הרביעית של הבניין לאחר המעשה. הוא נפצע באורח אנוש וכעבור זמן קצר מת בבית החולים. "קיבלנו דיווח על גבר שקפץ", ציין עקיבא אסטרסון, פרמדיק מד"א, שהוזעק לזירת הרצח. "הגענו לדירה ופינינו אותו לבית החולים. בהמשך התקבל דיווח על פצועה אנוש עם סימני דקירה בכל חלקי גופה. בשלב זה היה מדובר במוות ודאי - ולצערנו לא היה באפשרותנו לטפל בה".

עד ראייה שנכח במקום סיפר על הזוועה בבית. "המיטה הייתה ספוגה בדם, וגם על הקיר והרצפה היו כתמים", התקשה לשחזר, "זה לא נראה כאילו היה ריב ביניהם".

משטרת הנגב החלה בחקירת נסיבות האירוע. "בני המשפחה ההמומים הגיעו לזירה והתקשו להאמין", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק תמיר אבטבי, דובר מרחב נגב והוסיף כי השניים לא חיו יחד כבר זמן רב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק