חשד: אב תקף מינית ילדה בת 12 שהתארחה אצל בתו

תושב עמק חפר, בן 48, נעצר בחשד שביצע מעשים מגונים בחברתה בת ה-12 של בתו - בזמן שהתארחה בביתם. באירוע אחר, נעצר סב בן 84 מהדרום בחשד שאנס והתעלל מינית ב-4 מנכדיו - לפני יותר מ-20 שנה

המשטרה עצרה את תושב עמק חפר בן 48 בחשד לביצוע מעשים מגונים בחברתה בת ה-12 של בתו, בזמן שזו התארחה בביתם.

אמש האריך בית משפט השלום בראשון לציון בארבעה ימים את מעצרו של האב, שמכחיש שתקף מינית את הילדה. "מדובר בגבר שמקורב למשפחת המתלוננת ומכיר אותה שנים ארוכות", סיפר לחדשות 2 באינטרנט פקד עו"ד קובי פלומו, ראש משרד חקירות במשטרת טייבה.

לדבריו, המשטרה בודקת כעת האם מדובר באירוע חד-פעמי, או שמא תקף החשוד את המתלוננת בעבר. "אנחנו חוקרים את כל כיווני החקירה", ציין פקד פלומו.

אחרי עשרים שנה: הנכדים התלוננו על אונס

הבוקר נחשפה פרשת התעללות נוספת בקטינים. סב בן 84 מהדרום נעצר בחשד לאונס וביצוע מעשים מגונים בארבעה נכדיו לפני כשני עשורים.

בסוף השבוע האחרון התלוננו שלוש הנכדות ונכד נוסף, כיום בשנות ה-30 לחייהם, על כך שהסב תקף אותן במשך שנים ארוכות כשהיו בני 5-8. החשוד נעצר ביום שישי וקשר עצמו לחלק מהאירועים.

"האח הוא זה ששבר את קשר השתיקה", סיפרה ראש משרד חקירות מודיעין בתחנת ראשל"צ, רב פקד מירב מולדובן. "במהלך תקופה ארוכה איש לא דיבר על הסיפור, וככל הנראה אף אחד מהמתלוננים לא ידע שגם האחים האחרים נפלו קורבן למעלליו של הסב".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק