המטיילת שחברתה נרצחה ביער: "לא שבה הביתה"

קיי סוזן ווילסון, מדריכת הטיולים בת ה-46, השתחררה כבר מבית החולים, אבל עדיין מתקשה להתאושש מהחוויה הטראומטית שעברה. "החוויה עדיין קשה לי. אני עדיין מאוד כאובה ועצובה והדבר הזה יישאר איתי עוד שנים רבות", אמרה למקורביה, שסיפרו כי היא מסרבת לחזור בינתיים לביתה. במשטרה נמשכת חקירת הרצח המסתורי

שלושה שבועות עברו מאז הרצח המסתורי של כריסטין לוגן ליד המושב מטע. חברתה, מדריכת התיירים קיי סוזן ווילסון בת ה-46, שנפצעה באירוע וחייה ניצלו, עדיין לא מתאוששת מהטראומה ומסרבת לחזור להתגורר בדירתה בגבעת זאב, כך עולה היום משיחות עמה ועם מקורביה.

"אני מרגישה יותר טוב ומתגוררת כעת עם חברים שמטפלים בי וגורמים לי להרגיש שיפור", אמרה ווילסון בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "החוויה עדיין קשה לי. אני עדיין מאוד כאובה ועצובה והדבר הזה יישאר איתי עוד שנים רבות", הוסיפה.

חקירת המשטרה: אין קצה חוט

במקביל, נמשכת חקירת המשטרה, כשבשלב זה עדיין אין עדיין קצה חוט בפרשה. המצוד אחר החשודים בדקירה עדיין מסתובבים חופשי, וזו גם אחת הסיבות בגינה מוטרדת ווילסון. "היא לא הגיעה הביתה מאז ששוחררה מבית החולים לפני מספר ימים", מספרת היום שולמית אביטל, בעלת הדירה של ווילסון, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט.

"שוחחתי איתה בבית החולים והיא רק ביקשה שאשמור לה את הדירה - והסכמתי כמובן", מוסיפה אביטל. "אמרתי לה שהחיים טובים וביקשתי שתחשוב על דברים חיוביים. ניסיתי לעודד אותה, אבל היא מאוד פגועה, ממש כמו שמרגישים אחרי 12 דקירות בצלעות".

ב-18 בדצמבר טיילו ווילסון וחברתה כריסטין לוגן בהרי ירושלים. השתיים ביקרו ביקב בר גיורא ואחר כך יצאו לטייל בסביבה. הן הותקפו כשעשו דרכן חזרה. ווילסון נמצאה כפותה ופצועה קשה, בעוד שלוגן לא נמצאה כלל. בתום לילה ארוך של חיפושים, נמצאה לבסוף גופתה של לוגן - דקורה וכפותה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק