אם החשוד באונס בת 12: "לא היה אונס - מדובר בתרמית"

לאחר שבנה נעצר הבוקר בחשד שאנס נערה בת 12, אומרת אמו כי אין לה ספק שמדובר בתרמית: "היא הציגה את עצמה בפייסבוק כבת 17". פרקליטתו של אחד החשודים תומכת בטענה זו וסיפרה כי הנערה יזמה את המפגשים והגיעה באופן חופשי לדירתו של מרשה

לאחר שהבוקר נחשפה פרשה מזעזעת, בה עשרות נערים קיימו על פי החשד יחסי מין עם נערה בת 12 לאחר שהכירו אותה ברשת הפייסבוק, מגוננת אמו של אחד החשודים על בנה וטוענת כי מדובר בתרמית.

"הבן שלי ועוד הרבה מהמעורבים בפרשה חשבו שמדובר בנערה בת 17, כי כך היא הציגה את עצמה בפייסבוק. אני מצטערת על מה שעבר עליה". אותה אם הציעה לאמה של הנערה שנאנסה על פי החשד, להפסיק להאשים את המשטרה ואת החשודים ולקחת את בתה לטיפול.

עו"ד תרצה שחם-קינן, המייצגת את אחד החשודים אמרה כי לטענתו היא הגיעה מיוזמתה באופן חופשי לדירתו, יזמה את המפגש לא היה שם שום דבר בכפייה. עו"ד אלי בניה, המייצג קצין אחר, הוסיף: "הקטין אותו אני מייצג לא אנס אותה וכל הנערים היו איתה בקשר על סמך אותו פרסום בפייסבוק".

חשד: פרשת אונס קבוצתי בבת 12

הבוקר פרסמנו כי המשטרה עצרה 15 צעירים, בהם 13 נערים בני 13-15, בחשד שקיימו יחסי מין עם ילדה בת 12. על פי החשד, שניים מהם אנסו את המתלוננת. הצעירים הודו במעשים, אך טענו כי הילדה הציגה את עצמה כבת 17. הילדה אף נכנסה להריון כתוצאה מהמעשים, ונאלצה לעבור הפלה.

במהלך החקירה זימנה המשטרה חבורה שכללה 15 צעירים, 13 קטינים ושני צעירים בני 17 ו-22. הם לא הכחישו את החשדות, אך הדגישו כי לא ידעו שהמתלוננת קטינה ושהמעשים נעשו בהסכמתה. "היא אמרה שהיא בת 17", אמרו לחוקרים.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק