חשד: דה סילבה צולם עם בחורות - ונסחט

במשטרה חושדים כי הכדורגלן לירוןו זרקו ואביו סחטו באיומים את כוכב הפועל ת"א לשעבר דגלאס דה סילבה. על פי החשד, החזיקו השניים בקלטות וידאו בהן נראים דה סילבה והכדורגלן החשוד מבלים עם בחורות, וניסו לסחוט אותו במאות אלפי שקלים. לאחר מעקב והאזנות סתר, עצרו במשטרה את השניים

שחקן הפועל תל אביב לשעבר דגלאס דה סילבה, שעבר רק לפני שבוע לקבוצת רד-בול זלצבורג האוסטרית, נסחט במשך תקופה ארוכה על ידי הכדורגלן לירון זרקו ואביו שהוציאו ממנו באיומים מאות אלפי שקלים - כך חושדים במשטרה בתום חקירה ממושכת של היחידה לפשעים כלכליים.

על פי החשד, החזיק זרקו, ששיחק עם דה-סילבה בשורות הפועל כפר סבא, בקלטות וידאו, בהן מתועדים השניים "מבלים" עם בחורות צעירות, ובכך קיוו הוא ואביו לסחוט את דה סילבה. עם זאת, לאחר שהתקבל מידע אודות הסחיטה ביחידה הכלכלית של המשטרה, השתבשה תכנית הסחיטה כשהשוטרים החלו לבצע אחריהם מעקבים והאזנות סתר.

דה סילבה עצמו לא התלונן במשטרה בעקבות הסחיטה, אך לאחר שהפרשה נחשפה, הוא התבקש להגיע לתחנת לוד כדי למסור פרטים נוספים. בצהריים האריך בית משפט השלום בראשון לציון את מעצרו של זרקו בחמישה ימים. אביו שוחרר למעצר בית של שבוע בערבות עצמית של 20 אלף שקלים.

לפני שנה: דה סילבה ושכטר נחשדו באונס בשוודיה

זו לא הפעם הראשונה שבה נקשר שמו של דה סילבה בפרשת מין. בחודש יולי 2009 נעצרו בשוודיה שני שחקני הפועל ת"א, דה סילבה ואיתי שכטר, בחשד לאונס. בסופו של דבר שוחררו השניים ממעצר ולא הוגש נגדם כתב אישום.

בטרם שוחררו ממעצר, שהו השניים בתחנת משטרה, עד אשר הגיע שופט לשמוע את טענותיהם. השחקנים הוחזקו בנפרד וחיכו לאישור מהמשטרה המקומית לפגוש את עורכי הדין שנשכרו עבורם.

"מה שאני יכול לומר זה שעיכבנו שני שחקני הפועל תל אביב לחקירה", אמר אז דובר המשטרה המקומית סטפן גוסטבסון. "הם נחקרים בעזרת מתרגם במהלך כל היום. השחקנים לא נעצרו וכרגע אין אישומים ממשיים נגדם. קיבלנו דיווח, אותו אנו חוקרים, והמקרה סווג כ'אונס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק