אחרי 3 חודשים: חשוד באונס נערה נלכד בבדיקת DNA

נערה בת 17 מקריית מלאכי נאנסה באכזריות ועברה מעשה סדום לפני 3 חודשים מחוץ למועדון בת"א, לאחר שלא עברה סלקציה בכניסה. במשטרה חיפשו את החשוד באונס במשך חודשים ואיתרו את תמונותיו במצלמות האבטחה. בסוף השבוע הוא נלכד ואתמול הגיעו תוצאות בדיקות ה-DNA שלו, שתואמות את הדגימות שנמצאו על גופה של הקורבן

נאנסה מחוץ למועדון. אילוסטרציה (רויטרס)

צעיר בן 25 מרמלה נעצר בסוף השבוע האחרון בחשד שאנס נערה בת 17 מקריית מלאכי מחוץ למועדון בתל אביב בחודש אוקטובר. אתמול הגיעו תוצאות בדיקת ה-DNA שנערכו לחשוד, וקושרות אותו לכאורה לביצוע האונס.

ב-15 באוקטובר נאנסה נערה בת 17 על ידי צעיר מחוץ למועדון בדרום תל אביב, לאחר שלא עברה סלקציה בכניסה למועדון. על פי החשד, הצעיר לקח את הנערה למגרש החנייה הסמוך למועדון, שם קרע החשוד את בגדיה וביצע בה מעשה סדום תוך איומים על חייה. לאחר שסיים לבצע בה את זממו, הותיר החשוד את הנערה בבגדים קרועים, בוכיה ופצועה. 

הנערה התלוננה במשטרה ושעות לאחר האירוע עצרה המשטרה חשוד במעשה, צעיר בן 19 מרמלה שהיה בגילופין ולא שיתף פעולה עם השוטרים בחקירתו. עם זאת, ולמרות שזוהה על ידי הנערה, שוחרר הצעיר כעבור מספר ימים לאחר שהתברר שהוא לא קשור לאירוע.

החשוד האמיתי זוהה במצלמות האבטחה

במשך חודשים ביצעו בלשי מרחב יפתח פעילות מודיעינית סמויה במטרה לאתר את האנס. החשוד במעשה זוהה במצלמות האבטחה מחוץ למועדון, ובמשך זמן ממושך חיפשה אחריו המשטרה. בין היתר הופצה תמונתו של החשוד בין בעלי המועדונים באזור, ואז התברר שהוא חזר לבלות באותו מועדון שמחוץ לו בוצע האונס.

בסופו של דבר הצליחה המשטרה לשים את ידיה על החשוד. הוא נעצר ביום חמישי האחרון, ואמש הגיעו תוצאות בדיקת ה-DNA שלו, התואמות את הדגימות שנמצאו על גופה של הנערה. הבוקר הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק