מול המצלמה: כך הותקף איציק זוהר

אחרי שלפני כשנתיים נדקר בלב תל אביב, אמש הוא היה מעורב בתגרה אלימה במתחם הבילויים של הנמל. תמונות אבטחה שהגיעו לידי חדשות 2 חושפות את הקטטה שבה הסתבך שחקן העבר. כך זה נראה

מצלמות האבטחה שהוצבו מחוץ למועדון בנמל תל אביב, תיעדו את התגרה האלימה שבה נדקר בלילה כדורגלן העבר איציק זוהר. עדיין לא ברור מה הוביל לאירוע, אך מבחינתו של זוהר מדובר באירוע שני בתוך שנתיים שבו הוא מוצא את עצמו מול סכין שלופה.

עדי ראייה סיפרו לחוקרים על ויכוח שהתחיל בתוך המועדון ונגרר לקטטה בחוץ. בסרטון נראים השחקן זוהר והחשוד בדקירה יעקב בכר. מספר אנשים ניסו להפריד בין השניים, אבל אז על פי החשד, לקח בכר בקבוק זכוכית, שבר אותו על מנת לדקור את זוהר, והתנפל עליו.

זוהר: "לא מכיר את התוקף"

שחקן העבר טוען שאינו מכיר את החשוד, ומתקשה להסביר מדוע הותקף. "אני מכיר אותו ככה בפנים, מי שאומר לך שלום אתה עונה לו שלום. לא מדובר בחבר קרוב או משהו כזה", אמר הערב בשיחה עם חדשות 2.

הקטטה התרחשה מחוץ למועדון ה"לימן ברדרס" במתחם הבילויים בנמל תל אביב. זוהר נחתך בידו ונחבל בראשו. לאחר שהותקף במועדון, הוא נמלט למסעדת "אגאדיר" הסמוכה, שם לקח סכין כדי להתגונן מהתוקף.

למקום הגיעו כוחות משטרה גדולים וזוהר פונה במצב קל לבית החולים איכילוב בתל אביב. זמן קצר לאחר מכן, אך המשטרה עיכבה לחקירה שלושה חשודים במעורבות במעשה. אחד מהם נותר במעצר, ומאוחר יותר האריך בית המשפט השלום בתל אביב את מעצרו בארבעה ימים. החשוד הוא יעקב בכר (34) מבת-ים.

זוהר שוחרר מבית החולים וסירב להגיש תלונה במשטרה. הפעם האחרונה בה הותקף כדורגלן העבר הייתה לפני כשנה וחצי בשדרות רוטשילד בתל אביב, אז ניפץ אדם זכוכית על ראשו. גם אז סירב זוהר להגיש תלונה במשטרה ולשתף פעולה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק