בת 17 ניצלה מאונס בזכות SMS

נערה מהצפון עלתה הבוקר לטרמפ בדרכה לביה"ס, אך הנסיעה הפכה תוך זמן קצר לסיוט: לדבריה, הנהג הציע לה הצעות מגונות שהפכו למעשים. למרבה המזל, היא לא איבדה את העשתונות ושלחה מסרון להוריה עם פרטי החשוד. היא הצליחה להדוף את החשוד ולהימלט מהרכב. הוריה של הנערה הזעיקו את השוטרים, שעצרו את החשוד

אונס בחורשה בצפון (חדשות 2)

שיחה מצילה: תלמידה בת 17 מהצפון, שעלתה הבוקר על טרמפ בדרכה לבית הספר בשעת בוקר מוקדמת, מצאה את עצמה קורבן לתקיפה מינית. בעזרת הטלפון הנייד, היא הצליחה להזעיק את המשטרה שעצרה את החשוד תוך זמן קצר.

לדבריה, במהלך הנסיעה הנהג הציע לה הצעות מגונות שהפכו תוך זמן קצר למעשים. למרות איומיו של החשוד לפגוע בה, הצעירה לא איבדה את העשתונות והצליחה לשלוח הודעת טקסט להוריה מהטלפון הנייד שהיה ברשותה, בו ציינה כי היא במצוקה.

ההורים לא איבדו זמן יקר והזעיקו את השוטרים, בזמן שהנערה נאבקת בחשוד. לבסוף היא הצליחה להדוף אותו ולחמוק מהרכב. עם צאתה, התקשרה שוב להוריה ומסרה להם את פרטי הרכב המלאים.

הודות למידע שהעבירה, המשטרה איתרה את החשוד, תושב הכפר יפיע כבן 30, ועצרה אותו לחקירה.

בשעות הלילה: אונס בחורשה בצפון

מדובר במקרה השני של תקיפה מינית באזור הצפון תוך שעות ספורות: תושבת משגב נאנסה הלילה בחורשה סמוך לישוב לוטם באזור לאחר שלקחה טרמפ עם אדם שלא הכירה. כוחות משטרה עצרו חשוד במעשה ובית המשפט האריך הבוקר את מעצרו ב-24 שעות.

האישה עלתה על טרמפ באזור צומת מירון. לאחר מספר דקות של נסיעה לאזור המועצה האזורית משגב, סטה הנהג לדרך צדדית סמוך לישוב לוטם ונכנס לתוך חורשה. כשהגיע למקום המבודד תקף את הצעירה מינית, אנס אותה וזרק אותה מרכבו.

הצעירה הזעיקה את המשטרה באמצעות הטלפון הסלולארי שנשאר בכיסה. החוקרים שהגיעו למקום שמעו ממנה תיאור של החשוד ושל רכבו והחלו במצוד אחריו. שוטרים רבים סרקו את ישובי הסביבה, חסמו צירים מרכזיים והסתייעו בכוחות מוטסים. לאחר מספר שעות אותר הרכב בכפר עארבה. החשוד שהה באותה העת בביתו.

מדובר בגבר בן 30 תושב הכפר המוכר למשטרה מביצוע עבירות קודמות, אם כי לא עבירות על רקע מיני. כאמור, האריך בית משפט השלום בעכו את מעצרו ב-24 שעות בלבד.

בצאתו מבית המשפט אמר עו"ד של הנאשם כי מרשו מכחיש את כל החשדות המיוחסים לו. "אין למשטרה שום הוכחות למעשה ועובדה שבית המשפט האריך את המעצר בחודש בלבד", אמר עו"ד. מנגד הציג עו"ד מטעם התביעה ראיות הקושרות את החשוד לזירת האירוע.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק