איציק זוהר - רצף של הסתבכויות

אף אחד לא באמת הופתע לשמוע הבוקר ששחקן הכדורגל לשעבר איציק זוהר נקלע לקטטה בנמל תל אביב ואף אחד גם לא הופתע לשמוע שזוהר לא מעוניין להגיש תלונה במשטרה. לשחקן היסטוריה ענפה של הסתבכויות עם גורמי החוק: כבר לפני כשנה וחצי הוא "זכה" לחתך ארוך בפניו ובעברו הסתבכויות בנוגע להימורים בספורט והעלמות מס

שוב מסתבך: כדורגלן העבר איציק זוהר נדקר הלילה במועדון ה"לימן ברדרס" במתחם הבילויים בנמל תל אביב, ואין זו הפעם הראשונה ששמו של זוהר עולה לכותרות בעקבות הסתבכויות שונות.

הלילה נחתך זוהר בידו ונחבל בראשו. לאחר שהותקף במועדון, הוא נמלט למסעדת "אגאדיר" הסמוכה, שם לקח סכין כדי להתגונן מהתוקף. למקום הגיעו כוחות משטרה גדולים וזוהר פונה במצב קל לבית החולים איכילוב בתל אביב. הסיבה לתקיפה עדיין לא ברורה, אך המשטרה עיכבה לחקירה שלושה חשודים במעורבות במעשה. אחד מהם, בן 35 מבת ים, נותר במעצר, והוא יובא היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

נחתך בפניו באמצע שדרות רוטשילד

בפעם הקודמת בה הותקף כדורגלן העבר היה זה בשדרות רוטשילד בתל אביב. אז ניפץ אלמוני בקבוק זכוכית על ראשו. לפי עדויות שונות, התוקף התנפל על זוהר כשזה הלך עם חבריו,  וחתך אותו מהמצח ועד לצוואר.

באותו מקרה הצליח התוקף להימלט מהמקום. זוהר המדמם הובהל לבית החולים איכילוב שם נזקק ליותר מ-50 תפרים. כבר אז סירב זוהר בתוקף להגיש תלונה במשטרה והתעקש כי הוא אינו מכיר את האיש שתקף אותו.

חשד להימורים בספורט ולהעלמות מס

עוד כששיחק במדי קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים הסתבך זוהר בפרשיות שונות. לפי כ-14 שנים המליצה המשטרה להעמיד אותו ועוד שלושה שחקנים לדין בגין הימורים בספורט. למרות המלצת המשטרה נסגר התיק ללא הרשעה, אבל הרושם השלילי נשאר.

לפי כחודש פתחה רשות המסים בחקירה נגד השחקן בחשד שהעלים הכנסות בגובה מאות אלפי שקלים במשך 14 שנים. זוהר אף נעצר והתבקש לתת עדות. הוא שוחרר בערבות של למעלה ממיליון שקל. חוקרי רשות המיסים חשדו כי זוהר פתח חשבון בנק על שם חותנתו והעביר אליו כספים ללא דיווח.

לפני חודשיים: תאונה קשה עם ילדיו

בתחילת נובמבר האחרון נפצע זוהר קל בתאונת דרכים בצומת וולפסון בחולון, לאחר שהרכב בו נהג התהפך. מחקירה ראשונית של המשטרה עלה כי רכבו של זוהר התהפך, ככל הנראה בעת סיבוב שביצע עם המכונית בצומת.

בתאונה נפצעו גם ילדיו של זוהר, אך כולם באורח קל, וללא חבלות משמעותיות. צוות מד"א שהוזעק למקום העניק בשטח טיפול ראשוני לזוהר ולילדיו ולאחר מכן פינה אותם לקבלת טיפול בבית החולים וולפסון בחולון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק