נאנסה בחורשה לאחר שעלתה על טרמפ

צעירה מהצפון נאנסה על ידי נהג עימו נסעה בטרמפ. הצעירה הזעיקה את המשטרה לאחר שהאיש הביא אותה לחורשה נטושה, אנס ונטש אותה. כוחות משטרה שהגיעו למקום הצליחו ללכוד תושב האזור בחשד לביצוע המעשה בסיוע מסוק. מעצרו הוארך ב-24 שעות

אונס בחורשה בצפון (חדשות 2)

אונס בצפון: תושבת משגב נאנסה הלילה בחורשה סמוך לישוב לוטם באזור לאחר שלקחה טרמפ עם אדם שלא הכירה. כוחות משטרה עצרו חשוד במעשה ובית המשפט האריך הבוקר את מעצרו ב-24 שעות.

האישה עלתה על טרמפ באזור צומת מירון. לאחר מספר דקות של נסיעה לאזור המועצה האזורית משגב, סטה הנהג לדרך צדדית סמוך לישוב לוטם ונכנס לתוך חורשה. כשהגיע למקום המבודד תקף את הצעירה מינית, אנס אותה וזרק אותה מרכבו.

הצעירה הזעיקה את המשטרה באמצעות הטלפון הסלולארי שנשאר בכיסה. החוקרים שהגיעו למקום שמעו ממנה תיאור של החשוד ושל רכבו והחלו במצוד אחריו. שוטרים רבים סרקו את ישובי הסביבה, חסמו צירים מרכזיים והסתייעו בכוחות מוטסים. לאחר מספר שעות אותר הרכב בכפר עארבה. החשוד שהה באותה העת בביתו.

מדובר בגבר בן 30 תושב הכפר המוכר למשטרה מביצוע עבירות קודמות, אם כי לא עבירות על רקע מיני. כאמור, האריך בית משפט השלום בעכו את מעצרו ב-24 שעות בלבד.

בצאתו מבית המשפט אמר עו"ד של הנאשם כי מרשו מכחיש את כל החשדות המיוחסים לו. "אין למשטרה שום הוכחות למעשה ועובדה שבית המשפט האריך את המעצר בחודש בלבד", אמר עו"ד. מנגד הציג עו"ד מטעם התביעה ראיות הקושרות את החשוד לזירת האירוע.

 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק