אסיר נרצח בקטטה בכלא באר שבע

צוות מד"א פינה הערב אסיר בן 26 מכלא באר שבע במצב קשה, כשהוא דקור בכל חלקי גופו, לבית החולים "סורוקה", אולם שם הוא מת מפצעיו. בשב"ס חוקרים את האירוע, אך אישרו שהצעיר נפצע במהלך קטטה שפרצה בין אסירים בתוך כתלי הכלא

אסיר בכלא. ארכיון (רויטרס)

קטטה אלימה בכלא "דקל" בבאר שבע: אחד האסירים בכלא פונה הערב במצב קשה לבית החולים "סורוקה" בעיר, זאת לאחר שנדקר פעמים רבות בכל גופו במהלך קטטה שאירעה בין שני אסירים בכלא. הרופאים בבית החולים נאבקו על חייו של האסיר, אך בסופו של דבר נאלצו לקבוע את מותו.

הנדקר הוא אסיר פלילי, המרצה עונש מאסר שביעי במספר בכלא - 10 חודשי מאסר בגין תקיפה ועבירות סמים. גם הדוקר הוא אסיר פלילי, כבן 30, המרצה עונש מאסר של שנתיים בגין התפרצות, גניבות ואיומים.

דובר מד"א-נגב סיפר לחדשות 2 באינטרנט כי ניידת טיפול נמרץ הוזעקה לכלא באר שבע לטיפול בפצוע. "הפרמדיקים מצאו צעיר בן 25 עם דקירות מרובות בכל חלקי גופו במצב קשה. הוא פונה כשהוא בהכרה לבית החולים סורוקה", לדבריו. בהמשך, כאמור, נאלצו הרופאים בבית החולים לקבוע את מותו.

בשב"ס אישרו כי אחד האסירים בכלא באר שבע נפצע קשה בדקירות, במהלך קטטה בין שני אסירים ב"מועדון האגף". הרקע לקטטה עדיין אינו ברור. משטרת מרחב נגב מנהלת את החקירה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק