המשטרה חושדת: "המדריך מישש את הנערות בריקוד"

במקביל להארכת מעצרו ב-6 ימים של אורי עזריאל, המורה לריקוד מאשקלון, נחשפים פרטים נוספים על המעשים שביצע, לכאורה, בתלמידותיו. במשטרה מסרו היום כי עם הגשת התלונה מצד הנערה הראשונה, ניגשו שתי נערות נוספות כדי למסור את גרסתן. עפ"י התלונות, נהג המורה להתחכך בתלמידותיו תוך כדי ריקוד ולמשש אותן

בית משפט השלום בראשון לציון האריך ב-6 ימים את מעצרו של אורי עזריאל, המורה לריקוד מאשקלון, החשוד בביצוע מעשי אונס, מעשים מגונים בכוח והטרדה מינית בשלוש מתלמידותיו. לצד הארכת המעצר, נחשפו בשעות הצהריים פרטים נוספים מהמעשים שבהם חשוד המורה.

מחר בשידור חי: יום הדין של הנשיא לשעבר קצב

במשטרה אמרו היום כי עזריאל, המלמד מחול במספר יישובים בדרום ובמרכז, היה נוהג למשש את הנערות, לרקוד יחד איתן באופן שאינו ראוי, תוך כדי שהוא מתחכך בהן - כל זאת תוך הפעלת סמכותו ומרותו כמורה. "זהו תיק קשה מאוד, עקב הניצול של הנערות", אמר גורם במשטרה לחדשות 2 באינטרנט.

מהמשטרה נמסר כי שלשום בלילה התקבלה תלונה מנערה בת 14, שלמדה ריקוד אצל עזריאל באחד מיישובי השפלה. לטענת הנערה, החל המורה לבצע בה מעשי אינוס בניגוד לרצונה, עד שהחליטה לספר לאמה על מה שאירע. בעקבות כך, החליטה האם להגיש תלונה עם בתה במשטרה.

למחרת הגשת התלונה הראשונה, הגיעה למשטרה נערה נוספת, ככל הנראה לאחר ששוחחה עם חברתה שהגישה לפניה את התלונה. הנערה התלוננה אף היא על מעשים מגונים שביצע בה עזריאל והפנתה את החוקרים לנערה שלישית, ששטחה בפניהם גם כן את מה שלטענתה עשה לה המורה.

החשוד מכחיש את המיוחס לו

מוקדם יותר היום הודיעה המשטרה על מעצרו של המדריך בן ה-44 מאשקלון בחשד לביצוע המעשים בתלמידותיו בנות ה-15 וה-14 שהדריך במסגרת חוג. מהמשטרה נמסר כי הוא מכחיש את המיוחס לו וכי כעת נבדק חשד כי אף אנס תלמידות נוספות, אשר חוששות להתלונן.

"מדובר במדריך ריקודים מאוד ותיק באזור", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב עופר דגן, מפקד תחנת רחובות במשטרה. "ככל הנראה הוא ביצע את המעשים המגונים במהלך השיעורים ואף לאחר מכן", הוסיף.

"מדובר בדפוס מאוד דומה של תלונות, ועד כה הנערות חששו להגיש תלונה מחשש פן יבולע להן", הוסיף מפקד תחנת רחובות.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק