חשד: מדריך ריקודים אנס תלמידות וביצע בהן מעשים מגונים

פרשת אונס חמורה נחשפה ברחובות, עם מעצרו אתמול של מדריך ריקודים שחשוד בביצוע אונס ומעשים מגונים בתלמידותיו. על פי החשד, ניצל המדריך את סמכותו על התלמידות, בנות 15 ו-14, ואת חששן להתלונן עליו וביצע בהן את המעשים. במשטרה מעריכים כי בהמשך צפויות להתקבל תלונות מתלמידות נוספות של החשוד

מדריך ריקודים בן 44 מאשקלון נעצר אתמול בחשד שהטריד מינית וביצע מעשים מגונים בשלוש קטינות בנות 15 ו-14 שהדריך במסגרת חוג. הבוקר יובא המדריך להארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון. מהמשטרה נמסר כי הוא מכחיש את המיוחס לו. במשטרה בודקים חשד כי המדריך אף אנס חלק מהתלמידות.

"מדובר במדריך ריקודים מאוד ותיק באזור", סיפר הבוקר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב עופר דגן, מפקד תחנת רחובות במשטרה. "ככל הנראה הוא ביצע את המעשים המגונים במהלך השיעורים ואף לאחר מכן", הוסיף.

לדברי דגן, אחת המתלוננות אף סיפרה במשטרה על שלקח אותה לביתה בתום אחד השיעורים, שם ביצע בה מעשים מגונים. "מדובר בדפוס מאוד דומה של תלונות, ועד כה הנערות חששו להגיש תלונה מחשש פן יבולע להן", הוסיף מפקד תחנת רחובות.

על פי החשד, ביצע המדריך את המעשים בנערות במשך תקופה ארוכה, תוך כדי שהוא מנצל את הסמכות שלו עליהן ואת העובדה שאלו חששו להתלונן. "ככל הנראה תתקבלנה בהמשך עוד תלונות נוספות מנערות שנפלו קורבן למעשים", אמר דגן לחדשות 2 באינטרנט.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק