הרוצח הסדרתי יתרום כליה ויציל את חיי בתו

מלקיחת חיים - להצלתם: הרוצח יחיא פרחאן הורשע ברצח דנה בנט, התיירת סילביה מולרובה והעציר אהרון סימחוב וכן בשורה של מעשי חטיפה ואונס. כעת מנסה אסיר העולם לסייע בהצלת בתו, שזקוקה בדחיפות להשתלת כליה שתציל את חייה. בשב"ס כבר נערכים לאבטחה מוגברת במהלך הניתוח

יחיא פרחאן, אחד הרוצחים המסוכנים בישראל ומי שהורשע ברצח דנה בנט, התיירת סילביה מולרובה והעציר אהרון סימחוב, מבקש כעת להציל חיים - חייה של בתו.

אסיר העולם, המרצה את עונש 102 שנות המאסר שהוטלו עליו בכלא איילון, כבר הודיע שהוא מעוניין לתרום את הכליה לו זקוקה בתו מנישואיו הראשונים לתושבת הכפר שלו, ואדי חמאם.

הרוצח הסדרתי כבר עבר בדיקות התאמה ראשוניות בבית החולים "העמק" בעפולה. מנציגי שירות בתי הסוהר נמסר כי הם כבר נערכים לאבטחה הדוקה במיוחד בחדר הניתוח ובכל בית החולים, אם אכן יתבצע הניתוח בעתיד.

"מפלצת אכזרית שהחליטה לרצוח נשים צעירות"

בחודש יולי השנה גזר בית המשפט המחוזי בנצרת 102 שנות מאסר בפועל על הרוצח הסדרתי יחיא עדואן פרחאן: 3 מאסרי עולם מצטברים - מאסר לכל אדם שרצח - ועוד 12 שנים בגין חטיפה ואונס של נערה.

פרחאן הורשע פה אחד בבית המשפט המחוזי בנצרת בשלושה מקרי רצח שונים: רצח הנערה דנה בנט ז"ל, רצח התיירת הצ'כית סילביה מולורובה והאסיר אהרון סימחוב שהיה חברו לתא בכלא. פרחאן הורשע גם בביצוע מעשה חטיפה ואונס בנערה נוספת מטבריה. "פרחאן הוא מפלצת אכזרית ששמה לה למטרה לרצוח נשים צעירות", נכתב בגזר הדין.

השופטים הוסיפו כי "הרצח הנתעב של שלושה קורבנות חפים מפשע, תוך הסתרת העבירות לאורך שנים, שוללים כל הקלה ואינם מאפשרים לנו להשית על הנאשם ענישה מופחתת. האינטרס של הקורבנות ומשפחותיהם לרבות סבלם וכאבם, כמו גם האינטרס הציבורי, מביאים לכך, כי שומה על בית המשפט למצות את מלוא חומר הדין עם הנאשם שבפנינו".

תזכורת - פרשת רצח דנה בנט:

יחיא עדואן פרחאן הורשע בכל סעיפי האישום

כך נראו החיפושים אחר דנה בנט

ויקי בנט: "זה לא בן אדם זה מפלצת"

ויקי בנט מגיעה למקום בו נמצאה גופת בתה

שרידי גופתה של דנה בנט נמצאו

כך היא הייתה אמורה להיראות היום 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק