האם גם אתם נפגעתם מיסמין המיסטיקאית?

במשך שנתיים היא שיגעה את המשטרה: אישה בת 46 הידועה בכינויה "יסמין המיסטיקאית" נמלטה לפני כשנתיים ממעצר בית, לאחר שנחשדה ברמאות במסגרת עבודתה כמיסטיקאית. בשנתיים שחלפו היא לא רק המשיכה לעבוד ולרמות, אלא ע"פ החשד גם התחזתה ללקוחות רבים - ואף יצאה מהארץ בעזרת הזהויות השאולות. המשטרה מחפשת לקוחות שנעקצו

יסמין המיסטיקנית (משטרת ישראל)

המיסטקנית עקצה עשרות לקוחות: לבית משפט השלום בתל אביב הובאה הבוקר לדיון בבקשה להארכת מעצרה, על ידי מפלג הונאה תל אביב, אישה המוכרת כ"יסמין המיסטיקנית". היא חשודה שנמלטה לפני כשנתיים ממעצר בית - ומאז חייתה בעשרות זהויות בדויות.

"יסמין", בת 46 מרמת גן, נעצרה באוקטובר 2008, בגין עבירות של מרמה, זיוף והתחזות לאחר - כל זאת בעת עבודתה כמיסטיקאית. היא נמלטה כאמור ממעצר בית ובמהלך תקופת הימלטותה, המשיכה על פי החשד לעבור ולבצע את אותן העבירות.

במהלך השנתיים האחרונות, "יסמין", שהוכרזה כפושטת רגל, חיה וניהלה את כל אורחות חייה תחת זהויות אחרות, תוך שהיא מתחזה לאחרים. באמצעות ההתחזות המתוחכמת, היא שכרה דירות, פתחה חשבונות בנק על שמות לקוחותיה, לקחה הלוואות, קיבלה כרטיסי אשראי, רכשה מוצרים, הזמינה כלי רכב יוקרתי ואף יצאה מהארץ תחת זהויות אחרות.

משטרת תל אביב מבקשת היום מאנשים "שנפלו קורבן למעשיה של החשודה שהתחזתה כיסמין המיסטיקאית באינטרנט, מתבקשים להתקשר לטלפונים 03-6802266 או 03-6802273 ולבקש את רחל מזור-רווח או שרון ברמי".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק