חשד: דולה תקף מינית עשרות נשים הרות

תושב רחובות בן 43 לחייו המשמש כתומך לידה לנשים בהריון, נעצר אמש בחשד למעשה אונס וביצוע מעשים מגונים בעשרות נשים הרות. בעקבות תלונות רבות שהתקבלו נגדו במשטרה נפתחה חקירה סמויה נגד החשוד ואמש הוא נעצר

חשוד שתקף עשרות נשים הרות. ארכיון (חדשות 2)

המשטרה עצרה אמש גבר בן 43, העובד כתומך לידה לנשים בהריון, בחשד למעשה אונס אחד וביצוע מעשה מגונים במספר רב של מטופלות, כך מדווחת הבוקר הדס שטייף ב"ישראל היום".

החשוד תושב רחובות שהיה בעברו עורך דין ושינה את מקצועו לדולה, נעצר לאחר חמישה ימים של חקירה סמויה שנערכה בעניינו. 12 נשים כבר הגישו תלונה נגדו בגין אונס, מעשי סדום שכללו תיאורים קשים ביותר. כתב חדשות 2 באינטרנט עזרי עמרם מוסר כי החשוד קושר עצמו לחלק מהמעשים.

בעקבות התלונות הרבות שהתקבלו נגדו החלה המשטרה בחקירת הפרשה. הנשים ההרות התלוננו כי הוא נהג להזמין אותן למרפאתו, שם ביקש מהן להתפשט לגמרי ולשכב על המיטה. אז החל על פי החשד לבצע בהן מעשי סדום שונים. משעת פרסום הידיעה בבוקר נוספו תלונות של ארבע נשים נוספות.

הנשים פרסמו עדויות ברשת

נשים רבות שטוענות כי הותקפו על ידו מודות כי הן חששו לדבר ולחשוף את מה שאירע להן גם לקרוביהן. חלק מהנשים שרצו לקבל אוזן קשבת פירסמו בפורום הריון ולידה באתר תפוז באינטרנט את סיפורן, וכך נחשפו חלק מהתלונות נגד החשוד.

היום יובא החשוד לדיון הארכת מעצר בבית משפט השלום בפתח תקווה. המשטרה מעריכה כי בעקבות פרסום הפרשה יתקבלו תלונות נוספות נגד החשוד.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק