ה"מטרידה הסדרתית" של אורנה בנאי נעצרה

תושבת ת"א (30) חשודה כי המשיכה להטריד את הבדרנית-שחקנית, למרות שהוצא נגדה בעבר צו הרחקה. היא המתינה לה מחוץ למועדון בילוי בסופ"ש - בעטה באופנוע של בנאי והפילה אותו. בנאי התלוננה במשטרה, האישה נעצרה - ושוחררה בערבות. מקורב לבנאי: "המטרידה פשוט מאוהבת בה"

בנאי. המטרידה נעצרה (חדשות 2)

אישה החשודה בהטרדתה של השחקנית-בדרנית אורנה בנאי נעצרה בסוף השבוע, בעקבות תלונה שהגישה בנאי במשטרת תל אביב - כך מפרסם הבוקר העיתון "ידיעות אחרונות". נגד המתלוננת הוצא בעבר צו הרחקה האוסר עליה להתקרב לבנאי, אך בעקבות תקרית נוספת בסוף השבוע הוחלט לעצור את האישה.

ביום שישי בערב התלוננה בנאי כי המטרידה פגשה אותה כמה שעות קודם לכן מחוץ למועדון בילוי בתל אביב. בין השתיים היו חילופי דברים, ואז בעטה האישה בקטנוע של בנאי. הקטנוע נפל, ותכולת הארגז שלו נזרקה על הארץ.

"פשוט מאוהבת באורנה בנאי"

החשודה בהטרדה, בת 30 מתל אביב, הובאה אתמול להארכת מעצר בבית המשפט - אחרי לילה אחד במעצר. בתום הדיון הוחלט לשחררה בערבות של 1,000 שקלים במזומן. "חבל שהחשודה, לה אין כל עבר פלילי, לא שוחררה כבר בתחנת המשטרה ונאלצה להעביר לילה באבו כביר", אמר סנגורה של החשודה ארי שמאי. "היא התקשרה לבנאי מיד אחרי התקרית והתנצלה בפניה".

מקורב לחשודה הסביר אמש את הרקע לכל הפרשה: "לדעתי היא פשוט מאוהבת באורנה בנאי", אמר לעיתון.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק