חשד: חברה בבעלותו של יו"ר לשכת עורכי הדין נתנה שוחד

חברת "ג.פ אפיקי שיווק", הנמצאת בבעלותו של יו"ר לשכת עורכי הדין יורי גיא-רון ורעייתו כנרת, נחשדת כי נתנה שוחד ליהודה אליאס, מנהל השיווק והפרסום של קופ"ח "מאוחדת", בפרשת השחיתות שבודק מבקר המדינה. עו"ד גיא-רון בתגובה: "החקירה תעלה שלא נפל כל פגם בהתנהלות רעייתי והחברה"

במהלך החקירה לחשדות פליליים בקופת חולים מאוחדת, העביר מבקר המדינה ליועץ המשפטי לממשלה שש חשדות, בהן חשב כי קיים חשד לעבירות פליליות חמורות. כתוצאה מכך נעצר יהודה אליאס, מנהל השיווק והפרסום של קופת חולים "מאוחדת", בחשד לקבלת שוחד ושהה במעצר בחשד לקבלת שוחד.

הוא נחשד כי במהלך היותו מנהל השיווק והפרסום, הוא העביר מכרזים של עשרות מיליוני שקלים לחברות פרסום ושיווק בתמורה לקבלת שוחד. הערב אנחנו מגלים, כי אחת החברות אליהן העביר אליאס את התקציבים הללו בלא מכרז - בבעלותו של יו"ר לשכת עורכי הדין יורי גיא-רון ואשתו כנרת. מדובר בחברת "ג.פ אפיקי שיווק". כנרת גיא-רון נחקרה באזהרה בפרשה הזו ושיתפה פעולה עם החוקרים.

עו"ד גיא-רון הגיב הערב לפרסום: "אני עומד מאחורי רעייתי. אין ספק שהחקירה תעלה שלא נפל כל פגם בהתנהלותן של רעייתי ושל החברה שבניהולה".

כנרת גיא-רון הגיבה לפרסום: "אני בעלת חברה העובדת בין היתר כספק שירותים של קופ"ח מאוחדת מזה 16 שנים. מובן שבנסיבות שנוצרו סביב דוח המבקר בעניין הקופה, אני מניחה שהמשטרה חוקרת את כל הספקים של הקופה. שיתפתי פעולה עם החקירה באופן מלא. לא נפל שום פגם בהתנהלותי ובהתנהלותה של החברה בבעלותי".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק