"הודענו היום שהוא מתפרע ומשתולל ואיש לא שמע"

בן 50 נרצח בדקירות, ככל הנראה ע"י בנו המעורער בנפשו, בעת שבעה על אמו של הנרצח. החשוד נמלט ונתפס בבית עלמין סמוך. קרוב משפחתו אמר לחדשות 2: "הוא התפרע. זעקנו לעזרה ולא עזרו לנו". הצטרפו לשידור החי מהזירה

תושב רחובות בשנות ה-50 לחייו נרצח בצהריים על פי החשד בידי בנו בן ה-27. מחקירת האירוע עולה כי הבן, המעורער ככל הנראה בנפשו, דקר את האב בזמן שהמשפחה ישבה שבעה על מות הסבתא, שנפטרה לפני יומיים. בני המשפחה זועמים: זעקנו לעזרה - ולא נענו לבקשתנו.

סמוך לשעה 11:30 הוזעקו כוחות משטרה ומד"א לדירה בשדרות וולקני ברחובות. פרמדיקים ממרחב איילון ניסו לבצע בגבר פעולות החייאה, אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו במקום.

בתום מרדף ממושך איתרו ניידות סיור של תחנת רחובות את החשוד בבית העלמין בין נווה עמית לנס ציונה, כשהוא מסתתר במבנה נטוש. הוא הועבר לחקירה בימ"ר מרכז.

"כנראה שהתפתח ויכוח בין הקורבן לחשוד במהלך השבעה על מות הסבתא, שנפטרה בצאת השבת", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ שלומי שגיא, דובר מחוז מרכז.

"זעקנו - איש לא שמע"

בני משפחתו של המנוח ושל החשוד הלינו על כך שהרשויות התעלמו מפניותיהם וטענו כי מדובר בהזנחה. "הודענו היום שהוא מתפרע ומשתולל", סיפר שמעון מלכה, גיסו של המנוח. "זעקנו לעזרה - ואיש לא שמע".

מלכה, סגן ראש העיר לשעבר, סיפר כי לצעיר עבר בעייתי וכי הוא ישב בעבר בכלא ונטל סמים ותרופות לטיפול במצבו הנפשי. לדבריו, ביום רביעי האחרון ביקשה חברתו להיפרד, ולאחר מכן, כששמע על מות סבתו הוא איבד שליטה. "השטן מקטרג וזה מה שקורה", סינן בהתרגשות.

"מדובר במשפחה טובה ושקטה", ציין מלכה וסיפר על הקורבן, אב לשלושה ילדים. "הוא היה בחור מצוין שהרוויח את לחמו וניסה לשקם את בנו בכל הכוח", התקשה לעכל.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק