הכתובת למשלוח הקוקאין: סבתא בת 94

בודקת בבית המכס בחיפה הרימה גבה כשבחנה חבילה גדולה מפרו המיועדת לסבתא בת 94 מהגליל. בבדיקה התברר כי הצרור החשוד הכיל 7 ק"ג קוקאין בשווי 4 מיליון שקלים, שהוחבא בתחתיות כוסות בירה. בתום פעילות מודיעינית נעצר תושב הצפון שהגיע לדואר לקבל את החבילה

משלוח הקוקאין שנתפס (משטרת ישראל)

תושב הגליל המערבי בן 39 נעצר כשברשותו שבעה קילוגרמים של סם מסוג קוקאין בשווי של כארבעה מיליון שקלים.

החבילה, שהגיעה מפרו, עוררה את חשדה של בודקת במכס בחיפה, כיוון שהייתה ממוענת לתושבת הצפון בת 94. היא העבירה את הצרור ליחידת הסמים וכשאלה פתחו את החבילה הופתעו לגלות קוקאין גבישי שהוחבא, באופן יצירתי, בתחתיות כפולות של כוסות לבירה, שהוסבו מפחיות בירה. את הקוקאין הנוזלי, הטמינו המבריחים במגשים מאוירים, הבנויים משתי שכבות פלסטיק אטומות.

בעקבות כך, החלה פעילות מודיעינית ומבצעית משותפת ליחידת הסמים במכס חיפה ולימ"ר גליל במשטרת מרחב הגליל. השוטרים, בפיקודו של רפ"ק אבישי מועלם, עקבו במשך זמן אחר תנועות החשודים עד שהבחינו באחד מהם, תושב הגליל בן 39 המוכר מעבירות סמים מקבל את החבילה ובה הסמים בבית הדואר ביישוב.

כאשר ניגשו אליו הבלשים, ניסה החשוד להימלט תוך שהוא משליך את החבילה מידו וטוען שאינו מבין מדוע נעצר. במהלך היום תבקש המשטרה מבית המשפט להאריך את מעצרו. "תפיסה זו מדגישה את הקושי של הברחת הסמים בגבולות המדינה ולכן עושים סוחרי הסמים והבלדרים כל דרך אפשרית ויצירתית על מנת להחדיר סמים לארץ", הדגיש מפקד היג"ל רפ"ק אבישי מועלם.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק