הוארך בשלושה ימים מעצרם של החשודים בדקירה הקטלנית בת"א

המשטרה עצרה בשעות הצהרים שני חשודים בדקירתו למוות של הצעיר בן ה-20, הלילה במועדון ה"טרמינל" בת"א. בית המשפט האריך את מעצרם השניים, בני גילו, מראשל"צ ומת"א, בשלושה ימים

התפתחות בפרשת הדקירה, הלילה במועדון ה"טרמינל" בתל אביב: המשטרה עצרה שני חשודים בדקירה שהובילה למותו של הצעיר בן ה-20. השניים, בני 20, תושבי ראשון לציון ודרום תל אביב, דקרו את הצעיר ככל הנראה במהלך קטטה.

מעצרם של השלושה הוארך על ידי בית המשפט בתל אביב בשלושה ימים נוספים, ובמשטרה אומרים כי יהיו עצורים נוספים בפרשה. מוקדם יותר הותר לפרסום שם הנרצח: לורנס אמסיס מיפו.

מחקירה ראשונית של מרחב יפתח במשטרה עולה כי הצעיר, בן 20, נדקר בסביבות השעה 04:30 לפנות בוקר, כתוצאה מקטטה שהחלה בתוך המועדון והסתיימה מחוצה לו. בשלב זה עדיין לא נעצר חשוד במעשה.

לפני 3 שנים: רצח כפול במתחם

מתחם יד חרוצים ידוע כמתחם בו התרחשו מקרי אלימות רבים בשנים האחרונות, עקב צפיפות המועדונים והאלכוהול הרב שנמכר במתחם. בשנים האחרונות, עקב הפיכתו למתחם סגור ותגבור כוחות המשטרה באזור, ירד מפלס האלימות בשיעור רב.

עם זאת, אירע במתחם רצח כפול באוקטובר 2007. שגיא אור, שעבד כמאבטח במתחם, ואדם נוסף בשם רפאל רונן נרצחו ביריות אקדח מאופנוע חולף.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק