המצלמה חשפה: הנהג שהרג - שתה

בית המשפט האריך את מעצרם של מתן אטיאס ואופיר בן-סעדון, בחשד שערכו מרוץ מכוניות בזמן שהם נוהגים בשכרות, וגרמו למות חברם שמעון פרץ ז"ל. אחיו של ההרוג פונה לצעירים ואומר להם: "אל תעלו על רכב עם נהג מסטול", ואמו של פרץ קוראת שלא להוריד את גיל קבלת הרישיון ל-16, כדי "שלא ימותו עוד ילדים"

הם היו חבורה של שישה נערים, חברי ילדות שעשו הכל ביחד. בימים אלה שניים מהחבורה חשודים בהריגתו של חברם, שמעון פרץ ז"ל, במהלך מה שנראה כמרוץ מכוניות בליל שישי בשבוע שעבר.

מתמונות שהגיעו לידינו אפשר לראות את אחד הנהגים, מתן אטיאס, נכנס למסעדה ובידו משקה אלכוהולי. פרץ, ביקש מאטיאס את המפתחות כדי לנהוג - אך זה סירב. לאחר שיצאו מהמסעדה פתחו על פי החשד שני הנהגים: מתן אטיאס ואופיר בן-סעדון במרוץ מכוניות, במהלכו התנגשה מכוניתו של בן-סעדון במכוניתו של פרץ, שעפה לעמוד בצד הדרך.

"רצנו ישר אליו, ניסינו לצעוק לו אבל הוא לא דיבר איתנו", אמר נתנאל דיברתי, חברו של פרץ. "הוא היה לכוד באוטו וחיכינו לאמבולנס". אחיו של שמעון, דניאל, פנה לנהגים הצעירים ואמר להם כי "השתייה זה סם מוות - אל תעלו עם נהג מסטול על הכביש. תיקחו מונית, זו לא בושה".

אמו של שמעון, רחל, זעקה: "אל תורידו את גיל הרישיון ל-16, עוד משפחות ייכנסו למעגל השכול", סיכמה.

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק