ללא מצפון: פרצו לבית הכבאי הפצוע

גנבים חסרי רחמים ניצלו אתמול את העובדה שהכבאי דני חייט, שנפצע באורח קשה מאוד כתוצאה מהאש שאחזה באוטובוס הצוערים, עדיין מאושפז בטיפול נמרץ, ופרצו לביתו. המשטרה פתחה בחקירה

בלי בושה: בעת שהכבאי, דני חייט, מפקד יחידת החילוץ יזרעאל נאבק על חייו בבית החולים רמב"ם, לאחר שנפצע קשה מאוד כשניסה לחלץ אץ הצוערים בשריפה בכרמל, גנבים פרצו אתמול לביתו בעפולה, כך פורסם הבוקר בעיתון "מעריב".

השודדים חסרי המצפון ניצלו את העובדה שחייט עדיין מאושפז במחלקה לטיפול נמרץ, ורעייתו, הנמצאת בסוף החודש התשיעי להריונה, לא משה ממיטתו. טל בן יקיר, אחותו של חייט סיפרה בציניות כי "יש כל מיני נשמות טובות שגם בימים האלו לא מדלגים על מעשים מסוג זה". המשטרה פתחה בחקירה.

מצבו של חייט קשה אך יציב

מבית החולים נמסר אתמול כי מצבו של חייט מוגדר עדיין קשה, אך יציב. לצד הצוות הרפואי שמלווה את הטיפול הרפואי בחייט, נמצאת, כאמור, כל העת גם אשתו חופית. כבר שבוע ימים שהיא מקווה לשיפור במצבו ומנסה לא לאבד תקווה. "הוא חזק והוא ינצח ועוד יניף את הדגל האדום של יחידת החילוץ", אמרה לפני כשבוע ליד מיטתו בבית החולים.

תמונות שפורסמו לאחר האסון מתארים, בין היתר, את רגעיו של חייט לפני פציעתו, שהוזעק לחלץ את הצוערים שנלכדו באוטובוס הבוער. יחד עם שני כבאים נוספים הוא מיהר אל הלהבות בכבאית המיושנת ונלחם באומץ לב נדיר בחומת האש הענקית. חייט הוא היחיד ששרד מבין השלושה.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האסון בכרמל - סיקור מיוחד:

אלפים הביאו את תנ"צ אהובה תומר למנוחת עולמים

בן זוגה תומר: "האהבה הראשונה שלה הייתה המשטרה"

האש הכריעה את אהובה תומר

האש בערה במשך 4 ימים - אך כלא דמון לא ניזוק

41 הרוגים באסון הכרמל

גשם מקומי בכרמל יסייע לכבאים

אחרי השריפות: בוזזים את השרידים

אחרי 4 ימים: העופות שבים לחי-בר

התקשורת הערבית לועגת לישראל: מה תעשו במלחמה?

התמונות האחרונות של צוערי השב"ס

הצלם שהציל 3 אנשי שב"ס מהאש חוזר לזירת האסון