הפדופיל קורידו ממשיך לפתות ילדים - בפייסבוק

האחים קורידו נכנסים ויוצאים מבתי הכלא ומאולמות בתי המשפט בישראל כבר מספר שנים, לאחר הרשעות בביצוע מעשים מגונים בילדים. תחקיר ערוץ 1 חשף הערב כי אחד האחים, אורן, ממשיך לנסות ולקיים יחסי מין עם ילדים - דרך הפייסבוק

הפגישה שתועדה בין קורידו לתחקירן (באדיבות הערוץ הראשון)

לא מפסיק: ערוץ 1 חשף הערב כי אורן קורידו, פדופיל שהורשע יחד עם אחיו בביצוע מעשים מגונים במספר ילדים, מתכתב עם ילדים בפייסבוק - ומשדל אותם לקיים איתו יחסי מין.

הכתב אלירן טל התכתב עם קורידו, אשר פתח חשבון בשם בדוי, "אאאא אורן". טל התחזה לילד בן 15, וקורידו כתב לו לפי הדיווח: "אם אתה רוצה, אתה יכול לזיין אותי. ניפגש ב-11 בערב במרכז זיו בחיפה". הוא דאג להוסיף: "אחי, חיים פעם אחת".

"אני אעשה הכל בשבילך", המשיך קורידו לאחר שהכתב כתב כי "אני לא יודע כל כך מה לעשות". זהותו של הפדופיל אושרה סופית כשהגיע הכתב למרכז זיו, כדי לפגוש את קורידו - שנמלט מהמקום.

בחודש ינואר השנה נעצרו האחים שלומי ואורן קורידו, לאחר שעל פי החשד תקפו מספר ילדים בשכונת מגוריהם בעיר התחתית בחיפה. על פי החשד, באחד המקרים רדפו השניים אחר ילד בן 9 עם סכין בידם וניסו לפגוע בו, ורק במזל הצליח הילד להימלט.

במהלך השנים האחרונות ישבו האחים קורידו פעמיים בכלא לאחר עבירות תקיפה בילדים, והוגשו נגדם יותר מעשר תלונות שונות. ברוב המקרים שוחררו האחים ולא הוגש נגדם כתב אישום בשל חוסר ראיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק