חשד: כלא את חברתו החיילת והתעלל בה

צעיר בן 22 מאור יהודה נעצר בחשד שכלא את חברתו החיילת בדירתו והתעלל בה במשך כמה חודשים. המקרה התגלה לאחר שמפקדה של החיילת התלונן כי היא נעדרת מזה זמן. שוטרים הגיעו אמש לדירתו ומצאו אותה חבולה. החשוד קשר עצמו למיוחס - ונעצר

לבית משפט השלום בתל אביב הובא הבוקר תושב אור יהודה, צעיר בן 22, בחשד שכלא את חברתו החיילת בביתו. הוא נעצר לאחר שקצין צה"ל התלונן כי חיילת המשרתת תחתיו נעדרה מספר פעמים בחודשים האחרונים, והזעיק את השוטרים לביתו של החשוד.

חשדו של הקצין התעורר בעקבות שיחה שניהלה חיילת אחרת עם הנעדרת בת ה-18, בה היא סיפרה שבן זוגה לא מאפשר לה להגיע לבסיס, ונועל אותה בביתו כדי שלא תברח.

על פי החשד, בזמן שהייתה כלואה, נהג החשוד להכות אותה והתעלל בה, תוך שהוא אוסר עליה ליצור קשר עם קרוביה, או לצאת מהדירה. כל הזמן הזה הצעירה קיימה קשר רופף עם בני משפחתה, ולא סיפרה להם על מה שעובר עליה. זו הסיבה שעד היום איש מהם לא דיווח על מצבה למשטרה.

אמש הגיעו שוטרים בליווי מפקדה של החיילת לדירה בה נכלאה. השוטרים המתינו לבואו של החבר והבחינו שהצעירה נעולה ללא מפתח כשמספר חבלות על גופה. בחקירתו התברר כי אין לו עבר פלילי, אולם הוא קשר עצמו למיוחס לו, והיום יוחלט האם להאריך את מעצרו. לאחר תשאול ראשוני, פונתה הצעירה לטיפול בבית החולים תל השומר, שם היא עברה בדיקות והערכה של מצבה הרפואי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק