איך בוחרים שם לתינוקת? מרביצים אחד לשני

בני זוג מאשדוד החלו להתקוטט אחד עם השני רק בגלל שלא הצליחו להסכים על השם של התינוקת שלהם. בעוד שהאב רצה לקרוא לבתו פלין, התנגדה האם לשם והעדיפה לקרוא לה לינוי. מהר מאוד גלש הוויכוח לפסים אלימים ולתלונות הדדיות במשטרה. בינתיים: התינוקת כבר בת חודש ועדיין אין לה שם מוסכם

לינוי או פלין? התשובה באגרופים (חדשות 2)

בני זוג בשנות ה-30 לחייהם מאשדוד שלא הצליחו להחליט על שמה של בתם החליטו לפתור את הבעיה באמצעות הידיים - והחלו להכות אחד את השני. את הסיפור המוזר הזה מפרסם הבוקר העיתון מעריב, לאחר שהשניים הגישו אחד נגד השני תלונה במשטרה על איומים ואלימות.

האב, כך עולה מהחקירה, רצה לקרוא לבתו פלין, ואילו האם התנגדה לכך נחרצות ודרשה שהבת תקבל שם בעל צביון ישראלי יותר, לינוי. בתחילה החלו השניים לצעוק אחד על השני, כשבהמשך עבר הוויכוח לדחיפות ולפסים אלימים נוספים.

בתחנת המשטרה הסביר האב לחוקר כי כגבר זכותו לקבוע את שם בתו הבכורה. עם זאת, האם מצידה אמרה כי היא מסרבת להתפשר על שם לועזי.

בסוף החקירה הורחק הבעל מהבית למשך חמישה ימים כדי להרגיע את הרוחות, זאת מתוך תקווה שהשניים יגיעו לעמק השווה. בינתיים, התינוקת שנולדה כבר לפני כחודש עדיין לא זכתה לשם קבוע כשכל אחד מההורים קורא לה בשם אחר ומסרב להתפשר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק