כפר סבא: בן 44 חשוד כי ניסה להשליך את בנו מחלון הקומה השנייה

תושב כפר סבא חשוד כי ניסה לזרוק את בנו מהחלון. המשטרה המקומית הגיעה לדירה בעיר, לאחר שקיבלו תלונה מגבר שטען כי שותפו לדירה מנסה לדחוף את בנו בן ה-10 מחלון הקומה השנייה. האיש נעצר ובחקירתו טען: "קיבלתי הוראה מאלוהים לנסות ולזרוק את הבן". הבן הועבר לחסותה של האם

חשד: ניסה להשליך את בנו מהחלון (חדשות 2)

תושב כפר סבא בן 44 חשוד שניסה להשליך אתמול את בנו בן ה-10 מהחלון. האיש טען כי ביצע את המעשה משום שאלוהים נגלה אליו והורה לו להשליך את בנו מהחלון. שותפו לדירה של האיש הוא שהזעיק את השוטרים שעצרו את החשוד.

לתחנת המשטרה בכפר סבא הגיע דיווח מתושב העיר על כך ששותפו לדירה ניסה לזרוק את בנו בן ה-10 ממרפסת הקומה השנייה. המשטרה הגיעה למקום ועצרה אותו בחשד לאלימות כנגד בן משפחה. האיש נלקח לחקירה.

בחקירתו, סיפר לחוקרים: "אלוהים נגלה אלי ופקד עלי לזרוק את בני מהחלון". דיווח על המעשה הועבר כפר סבא ולרשויות הרווחה בעיר. אמו של הילד אספה אותו לחסותה והוא נמצא תחת השגחתה. החשוד יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא.

רפ"ק שלומי בן שטרית, ראש משרד חקירות ומודיעין בתחנת כפר סבא סיפר חדשות 2 באינטרנט כי החשוד גר בנפרד מאשתו. רפ"ק שטרית הוסיף כי אין מדובר כאן בתקיפה רגילה וכי המשטרה חושדת שמדובר בניסיון רצח.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק