סב בן 73 מהשרון חשוד באונס 4 נכדותיו

חשד לפרשת אונס חמורה באזור השרון: קשיש בן 73 נעצר בחשד שאנס וביצע מעשים מגונים בארבע נכדותיו. על פי החשד, הקשיש נהג לקחת את נכדותיו לאזורים שונים בארץ ושם ביצע בהן מעשים מגונים ואף אנס אותן. הקשיש נעצר, הודה במיוחס לו ו"הביע חרטה". המשטרה בודקת האם קיימות עדויות לתקיפות נוספות שביצע האיש

הסב אנס את הנכדות. אילוסרציה (חדשות 2)

גבר בן 73 מאזור השרון נעצר היום בחשד שביצע אונס ומעשים מגונים בארבע נכדותיו. על פי החשד, האיש נהג לקחת את הנכדות למקומות שונים בארץ ולבצע בהן את המעשים.

שוטרי מרחב ש"י במשטרה עצרו היום את האיש ולקחו אותו לחקירה, זאת בעקבות תלונות שהתקבלו מהוריהן של כמה מהנכדות. בחקירתו קשר עצמו האיש למעשים המיוחסים לו, הביע צער וחרטה וטען כי הוא פדופיל. בנוסף נמסר מהמשטרה שהחקירה בעניין האיש נמשכת, בניסיון לבדוק אם קיימים מקרי תקיפה נוספים של החשוד שטרם נחשפו.

לאחר חקירתו, הובא האיש בפני בית משפט השלום בכפר סבא לדיון בהמשך מעצרו. השופט החליט להאריך את מעצרו בשלושה ימים, על מנת לאפשר לחוקרי המשטרה לאסוף ראיות ועדויות נוספות.

גבר חשוד שאנס את בתו החורגת

מוקדם יותר היום, נחשף חשד למקרה חמור של ניצול מיני בהרצליה. תושב העיר, בן 45, נעצר בחשד שנהג לאנוס את בתו החורגת, בת 15. החשוד, שהתגורר עם הנערה ועם אמה, בת זוגו בשנים האחרונות, נעצר בחשד לאונס ולביצוע שורה של עבירות מין בנערה.

המתלוננת טענה בפני השוטרים שבן זוגה של אמה, נהג לאנוס אותה במספר הזדמנויות במהלך שלוש השנים האחרונות. לדבריה, הוא ניצל את הפעמים שבהן האם לא שהתה בבית כדי לבצע את זממו. על פי החשד, הוא הפשיט אותה, נגע בה באיברים מוצנעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק