חשד בבני ברק: אב אנס את בנותיו במשך שנים

פרשת אלימות קשה הותרה בשעות הצהריים לפרסום: תושב בני ברק (47) חשוד כי נהג באלימות מינית קשה והתעלל ב-3 בנותיו הצעירות, במשך שנים. הוא נעזר בשני בניו על מנת לבצע את המעשים - והם נעצרו גם כן. בקרוב יוגש נגדו כתב אישום

חשד למסכת התעללות קשה בתוך המשפחה: תושב בני ברק בן 47 נעצר לפני כשבועיים בחשד כי נהג לאנוס ולהתעלל במשך חמש שנים בשלוש בנותיו בגילאים 14-17 - כך הותר לפרסום בשעות הצהריים. מעצרו הוארך היום בשלושה ימים נוספים, ועמו עצרה המשטרה גם את שני בניו, בגילאים 15 ו-19, נגדם כבר הוגש כתב אישום בגין עבירות אלימות קשות ואלימות מינית כלפי אחיותיהם.

מדובר במשפחה תושבת בני ברק, המונה 12 ילדים. "הפרשה כולה נחשפה הודות למעצרו של צעיר, תושב בני ברק, בחשד לעבירת סמים", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט סנ"צ ידידיה סבג, ראש מפלג סמים במחלק נוער בימ"ר ת"א. "בפרשה זו נמצאה צעירה בת 14, שבמהלך חקירתה גוללה את הפרשה בה מעורבים לכאורה אביה ואחיה".

מהחקירה, שנוהלה על ידי רפ"ק איל פאר ממחלק נוער וקצין החקירות פקד דוד דסקל, עלה החשד כלפי האחים והאב. פרקליטות מחוז מרכז מתכוונת להגיש בימים הקרובים כתב אישום נגד האב, ששמו אסור לפרסום, בגין עבירות מין - ובהן אונס, קשירת קשר לביצוע פשע ושיבוש הליכי חקירה.

המשפחה מוכרת לשירותי הרווחה

האב יואשם כי זמם עם בנו בן ה-15 העצור, לפגוע בבתו בת ה-14, על מנת למנוע את עדותה נגד השניים בגין אירוע תקיפה בו היו מעורבים לכאורה, כלפי אחד מחבריה.

ממידע שהגיע לחדשות 2 באינטרנט עולה כי המשפחה מוכרת לשירותי הרווחה, ובמקרים בעבר הוצאו הילדים מהבית והוחזרו מספר פעמים. האב החשוד בעל עבר פלילי של הונאות, מרמה והוצאה לפועל. לאחר שהבין שנדרש לחקירה נמלט האב, ונתפס לאחר מספר ימים בסיוע כוחות ימ"ר ירושלים בדירת מסתור בשכונת מאה שערים בעיר.

"הוא מכחיש מכל וכל וטוען כי מדובר במעשיות שנבעו  ממניעים מסויימים", אמרה היום בתגובה פרקליטתו של האב, עו"ד יעל ניסן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק