לוד: בנות שנתיים ו-3 הושארו לבד בביתן

שוטרים שהגיעו לדירה בלוד במטרה לאתר חשוד, שמעו לפתע קולות ילדים בוקעים מאחורי הדלת. לאחר שהצליחו להיכנס לדירה נדהמו לגלות שתי פעוטות בנות שנתיים ושלוש כשהן מוזנחות ומלוכלכות וללא כל השגחה. אמן אותרה כעבור זמן מה ואמרה לשוטרים: השארתי את השכנה לשמור עליהן

פעוטות נמצאו בדירה מוזנחת. אילוסטרציה (shutterstock)

חשד למקרה הזנחה בלוד: שוטרים שהוזעקו אתמול לדירה בעיר במטרה לעצור חשוד, נדהמו לגלות במקום שתי פעוטות בנות שנתיים ושלוש ללא כל השגחה כשהן מלוכלכות ומוזנחות. כשחזרה האם לדירה אמרה לשוטרים: "השארתי את השכנה להשגיח עליהן".

השוטרים שהגיעו אתמול בשעות הבוקר לבית המשפחה פעלו לאיתור חשוד. כשלא נענו לדפיקות הדלת שמעו לפתע השוטרים קולות של ילדים קטנים בוקעים מהדירה.

לאחר שפרצו את הדלת התגלתה לפניהם דירה מוזנחת, כאשר אוכל רב היה מפוזר על הרצפה ושתי פעוטות שישבו במקום לבדן. השוטרים מיהרו לנסות ולאתר את אמן של הילדות שהובאה לחקירה בתחנת המשטרה.

בחקירתה טענה האם כי בסך הכל יצאה עם בנה לביקור בקופת החולים וכי השאירה את אחת השכנות שלה להשגיח על שתי הבנות. בתום החקירה נעצרה האם והובאה בפני שופט, שהחליט לשחרר את האם בערבות אך להעביר את הילדות לחזקת סבתן. משרד הרווחה הופקד על הטיפול בהמשך המקרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק