הצעירה שנורתה ע"י בעלה: "הוא הפיל אותי והתחיל לירות עלי"

צעירה בת 25 נורתה לפני פחות משבועיים בנתניה בידי בן זוגה. מצבה הוגדר אז אנוש, אבל עכשיו היא מתאוששת ומספרת על התעללות רבת שנים - שכמעט כמעט הסתיימה במותה. בנוסף היא מבקשת הרשויות שיעזרו לה בתהליך השיקום

אף אחד מהצוות הרפואי שטיפל בא' בת ה-25 לא האמין שהיא תצליח להתאושש מפצעיה. אלא שפחות משבועיים לאחר שנורתה בראש על ידי בעלה, היא מתאוששת ומצליחה לספר בראיון בלעדי לחדשות 2 מה קרה באותן שניות לפני שהתמוטטה ואיבדה את ההכרה.

"הוא סתם הפיל אותי על הרצפה. איך שאני קמה הביא את הנשק והתחיל לירות עלי", משחזרת א' את רגעי האימה. "כמו שאתה רואה אני כולי שבורה", היא מספרת ממיטתה בבית החולים.

לפני שבועיים, ללא כל סיבה, שלף בן זוגה של א' את אקדחו וירה שמונה כדורים בכל חלקי גופה, לעיני בתם בת השנתיים. לאחר מכן ניסה לשים קץ לחייו בירי. "היא אמרה לי כמה פעמים 'אמא אמא' ולא יכולתי לענות לה", מספרת א'.

"אני רוצה לגדל את הבית שלי"

א' פונתה במצב אנוש לבית החולים. רק לאחר סדרה ארוכה של ניתוחים הצליחו הרופאים להציל את חייה. לטענת הרופאים, למרות שנעצרה ההידרדרות במצבה מצפה לה עוד תהליך שיקום ארוך במיוחד.

א' חושפת שאירוע הירי הגיע לאחר התעללות ממושכת מצד בן זוגה שארכה לא פחות מארבע שנים. "פעם הוא איחר לעבודה ואז הוא פתאום קם ונתן לי כמה כאפות, אמר לי 'את עצרת לי את השעון המעורר ואמר לי בגללך איחרתי לעבודה'", משחזרת א'.

עורך דינו של בן זוגה של א' אורי קינן מסר בתגובה כי מדובר באדם נורמטיבי שמעולם לא חטא בפלילים. לדבריו, מדובר כנראה במשבר נפשי חד פעמי.

כעת חוששת א' שהליך השיקום יפגע ביכולתה לגדל את בתה, ומבקשת את עזרת הרשויות והציבור. "אחרי זה אני לא יכולה לעבוד ולפרנס את הבת שלי. אם יש אפשרות ברשותכם עזרה בבקשה תעזרו לי. אני רוצה לגדל את הבת שלי", מתחננת א'.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק