האם שלכדה פדופיל משחזרת: "הוא הסתכל עליי וחייך"

גבר בן 45 נעצר הבוקר בחשד שביצע מעשים מגונים בילדים בכיתה ד', בבי"ס יסודי בירושלים. מי שלכד את החשוד בפדופיליה היא אמו של אחד מהילדים. "הילדים סיפרו שהוא מנסה לנשק ולחבק אותם", משחזרת האם בראיון לחדשות 2. "החלטתי שאני אעצור אותו. קפצתי עליו והתחלתי להתעמת איתו". הפרשה נחשפה לראשונה בחדשות 2 באינטרנט

ההורים העירניים חשפו את הפדופיל בבית הספר היסודי: הבוקר נחשף לראשונה בחדשות 2 באינטרנט כי גבר כבן 45 חשוד כי הציע כרטיסי "סופר-גול" וכסף לתלמידי כיתה ד' בבית ספר יסודי בירושלים, וזאת בתמורה לכך שהם יבואו איתו לחורשה סמוכה לבית הספר, שם ביצע בהם על פי החשד מעשים מגונים.

הפרשה הקשה נחשפה אמש, במהלך מסיבת כיתה. מספר ילדים סיפרו להוריהם כי נפגעו על ידי אותו אדם. ההורים הנסערים התלוננו מיד במשטרה, ואחת האמהות אף יצאה להתעמת עם הפדופיל החשוד. כעת, בראיון לסיון רהב-מאיר בתכנית "שש", היא משחזרת הכל.

"ביום שישי הבן שלי לא הלך לבית הספר, השארתי אותו בבית", מספרת האם. "הבן הקטן, אחיו של אותו ילד, אמר לי: אימא, יש לו 100 שקל. אמרתי לו: מאיפה יש לו 100 שקל?, הוא אומר לי: הוא מחביא את זה בארון. הפכתי את כל הארון, מצאתי את ה-100 שקל. אמרתי לו: מאיפה ה-100 שקל?, הוא אמר לי: מהאיש של הסופרגול".

"ישר התקשרתי לפסיכולוגית של בית הספר, ואמרתי לה תשמעי, הילד מקבל כסף מהאיש של הסופרגול. בעלי הצליח קצת לדובב את הילד, והוא הסביר לבעלי שהבן אדם נוגע בו בידיים וברגליים. אמרתי: בידיים וברגליים, זה הרבה יותר מזה. באותו יום בערב, הייתה מסיבת פיג'מות של הכיתה. הבן שלי התעקש ללכת למרות שלא מצאתי לנכון לשלוח אותו במצב שהוא היה אבל מרוב שלא ידעתי איך להתמודד עם המצב, אמרתי שאולי זו תהיה לו אתנחתא קלה מכל הבלגאן".

האם ממשיכה: "לקחתי אותו למסיבה אבל משהו בלב שלי לא היה שקט. אמרתי אני חייבת לשאול פה משהו את הילדים. אמרתי לזאת שמנהלת את מסיבת הפיג'מות: איכפת לך שאני אשאל את הילדים שאלה?, היא אמרה לי: לא. אמרתי להם: ילדים, אני רוצה לשאול אתכם שאלה, ותענו לי בכנות. אני רוצה לשאול אתכם אם איזה מישהו פעם פגע בכם, נגע בכם, נתן לכם כסף, לא יודעת - מישהו מהמשפחה, מישהו שאתם מכירים, מישהו שאתם לא מכירים. כולם מרימים את היד וצועקים 'האיש של הסופרגול'".

"קפצתי עליו והתחלתי להתעמת איתו"

"לא ידעתי איך להתמודד עם זה", אומרת האם. "ישר הזמנתי משטרה שוב. הגיעו צוות של שני שוטרים, אמרו: תשמעו, אין לנו כרגע חוקר ילדים, וההורים לא נמצאים פה, התחלנו לגייס את כל ההורים. כל הילדים התחילו לספר לי את מסכת התעללות בילד שלי, מה הבן אדם עושה לו. הם סיפרו לי שהוא נותן להם כספים, שלא רק לבן שלי הוא נותן כספים. הוא מנסה לפתות את הילדים, הוא מנסה להכניס אותם בכוח לאוטו. לנשק אותם, לחבק אותם".

בשלב הזה החליטה אמו של הילד לפעול בכוחות עצמה. "אמרתי אני לא עושה אחת ועוד שתיים, ולא מחכה למשטרה ולא מחכה לכלום, אני פועלת. כי עד שיעצרו אותו, ואמרו לי: צריך הרבה עדויות עד שיהיה צו מעצר, אמרתי אני לוקחת את החוק לידיים. אני אעצור אותו. חיכינו בשעה ורבע בול על השעון. נכנס רכב, סובארו, בן אדם, מבוגר, לפי התיאור שהילדים נתנו לי, יושב באוטו, אני מסתכלת עליו, הוא מסתכל עליי ומחייך. הוא יצא, פותח את מכסה הבגאז', מוציא משם צעצועים חדשים. אני קפצתי עליו. קפצתי עליו והתחלתי להתעמת איתו".

האם מסכמת את מה שעבר עליה בימים האחרונים, ומזהירה הורים אחרים: "תהיו עירניים, אל תתנו לילדים שלכם לדבר עם אף זר. תהיו עירניים לסביבה, אם הילד שלכם בוכה, יש לו סיוטים יותר מדי בלילה, הוא מרטיב פתאום, הוא מדבר על להתאבד - תבדקו את זה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק