הפרופסור שניפץ בזעם דלת בית קפה

מצלמות האבטחה של בית קפה ברמת השרון תיעדו לא אחר מאשר את פרופסור דייב נחמיאס, מרצה מוערך מהמרכז הבינתחומי, מכלה את זעמו על בית הקפה הסמוך לביתו. בעקבות "פגיעה באיכות חייו" הגיע הפרופסור למקום באישון לילה והשליך על דלת הזכוכית בכניסה בקבוק שניפץ אותה לחלוטין. בחקירתו הודה: "עשיתי דבר אידיוטי וטיפשי"

מה עושה פרופסור מכובד כשבעלי בית הקפה מתחת לביתו מעצבנים אותו? לפי הסרטון שלפניכם, התשובה היא: מנפץ בזעם בקבוק זכוכית על דלת בית הקפה באישון לילה כנקמה.

פרופסור דייויד (דייב) נחמיאס הוא מרצה מוערך שהקים את החוג למדיניות ציבורית באוניברסיטת תל אביב ועובד כיום במרכז הבינתחומי בהרצליה. אך בחודשים האחרונים הצליח בית קפה סמוך למקום מגוריו ברמת השרון להוציא אותו מכליו.

בעלי "הקפה 111" ברמת השרון סבלו במשך חודשים מהתנכלויות מצד חלק מהשכנים, שפעילות בית הקפה הפריעה להם. בעלי המקום החליטו אף להציב מצלמות אבטחה מסביב לעסק - בהחלטה שהתבררה עד מהרה כחכמה במיוחד. בוקר אחד הגיעו בעלי בית הקפה לעסק, ונדהמו לראות כי דלת כניסת הזכוכית של המקום נופצה לחלוטין במהלך הלילה.

"עשיתי דבר אידיוטי"

בעלי הקפה רצו לצילומי האבטחה, ונדהמו לגלות כי שכנם היקר והמכובד, פרופסור נחמיאס, הוא שעמד מחוץ למקום, הטיח בקבוק יין מזכוכית בכניסה של בית הקפה ואחר כך נמלט מהמקום.

פרופסור נחמיאס זומן לחקירה במשטרה, שם לאחר שהכחיש את המעשים נשבר לבסוף והודה כי עמד מאחורי המעשה. הפרופסור שיחזר את האירוע וסיפר כי בזמן שטייל עם כלבו מחוץ למקום לפנות בוקר, השליך את הבקבוק בעקבות כעס ותסכול מכיוון שבית הקפה "הביא לפגיעה באיכות חייו".

"עשיתי דבר אידיוטי וטיפשי. זו התנהגות לא נורמטיבית ולא ראויה", אמר נחמיאס בחקירתו, על פי העיתון "ידיעות אחרונות". "זה היה ברגע של חולשה. כיוונתי לא טוב לעבר הכניסה וזה פגע בדלת הזכוכית". במסגרת הסדר טיעון עם בעלי המקום הם פוצו ע"י פרופסור נחמיאס ב-5,000 שקלים. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק