חשד: הורים סיממו וניסו לחטוף את בתם לחו"ל

זוג הורים אמריקנים נעצרו הלילה בחשד שניסו לחטוף את בתם בת ה-21. ככל הנראה, הם גם סיממו אותה. השלושה אותרו על מטוס בנתב"ג, לאחר שבני משפחת הצעירה בבני ברק, שם התארחה בשבועות האחרונים, חשדו כי נחטפה. הצעירה טענה בפניהם כי הוריה מתעללים בה

סוממה ונחטפה? אילוסטרציה (AP)

נעצרו ברגע האחרון: זוג הורים אמריקנים חשודים שניסו לסמם ולחטוף את בתם, שהתגוררה בשבועות האחרונים בבני ברק. הבת, צעירה בת 21, אותרה יחד עם ההורים באישון לילה על מטוס בנתב"ג, שהיה אמור להמריא לבוקרשט.

הסיפור החל אמש, סמוך לחצות. במשטרה התקבל דיווח על צעירה מארה"ב, המתגוררת זה מספר שבועות אצל בני משפחה בבני ברק. בני המשפחה המארחים חשדו כי הצעירה נחטפה על ידי הוריה.

בדיקת המשטרה העלתה כי הצעירה ביקשה מבני המשפחה בבני ברק שיתנו לה מחסה מהוריה, מאחר ולטענתה הם מתעללים בה ומכים אותה. אתמול בשעות אחר הצהריים ביקשו ההורים להיפגש עם בתם, בטענה שהם רוצים להיפרד כי הם שבים לחו"ל. לאחר כמה שעות, כשלא שבה לבני ברק, עלה החשד לחטיפה.

סמוך ל-1:30 בלילה, כאמור, היא אותרה עם ההורים ממש לפני ההמראה. השלושה הורדו מהמטוס, כשהבת מעורפלת - וייתכן שסוממה. האב, בן 58 והאם, בת 61, נעצרו ונחקרו, והבוקר יובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב , בחשד לחטיפה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק