הרצח בנאעורה: הבן התכסה בשמיכה המגואלת בדם אמו

ילדיה של והיבה זועבי, האם שנרצחה על פי החשד בידי בעלה, מתקשים לעכל את האובדן הנורא. בנה הקטן בן ה-9 התכסה בשמיכה המגואלת בדמה ובתה הבכורה שראתה כיצד אביה דוקר את אמה עדיין בהלם. משפחת החשוד: הוא לא אחראי למעשיו, הוא צריך אשפוז

בני משפחתה של והיבה זועבי, תושבת הכפר נאעורה שנרצחה הלילה על פי החשד בידי בעלה, מתקשים לעכל את הטרגדיה. "זו טרגדיה. היא פירנסה לבדה את המשפחה, עבדה בתור תופרת וגידלה ארבעה ילדים", סיפרו בהלם קרוביה לחדשות 2.

בתה הבכורה של והיבה, נערה בת 14, הייתה עדה לאירוע המזעזע וראתה כיצד דקר אביה את אמה בכל חלקי גופה עד שהתמוטטה. בנה הקטן בן ה-9 התעורר כששמע את המהומות וסירב להיפרד מאמו. "הוא התכסה בשמיכה המגואלת בדם שלה", סיפרו מקורבים.

בני המשפחה של החשוד ברצח טענו כי אין הוא אחראי למעשיו, בשל מצבו הנפשי. לדבריהם, מיד לאחר שדקר את רעייתו, התיישב הבעל על נדנדה מחוץ לבית ושאל את הסובבים אותו: "מה קרה? על מה כל המהומה?".

"מטופל פסיכיאטרית בעשור האחרון"

דודו של החשוד ברצח ציין כי הוא נוטל תרופות וכי אושפז ושוחרר ממוסדות פסיכיאטריים בעשור האחרון. "הוא לא שפוי, הוא מטופל בבית החולים הפסיכיאטרי 'שער המנשה'. אבל כבד נפל עלינו, אבל מה שקרה זה בגלל שהוא מטופל נפשית. המשפחה סובלת, זו טרגדיה קשה מאד, אבל אנחנו מנסים לחשוב על טיפול לילדים ולהסתכל קדימה", סיכם.

סמוך לשעה חצות הוזעקו כוחות מד"א לדירה ומצאו את זועבי, כשסימני דקירה רבים על גופה, במצב קשה. היא פונתה לבית החולים "העמק" בעפולה, שם נקבע מותה.

המשטרה עצרה את הבעל בן ה-42, בחשד לביצוע הרצח ואספה ראיות מהדירה. "אנחנו עדיין לא מבינים מה קרה", סיפר אחיה של הקורבן לחדשות 2 באינטרנט. "עכשיו אנחנו צריכים לדאוג לילדים ומקווים שאם אכן הבעל אחראי לרצח - הוא יבלה את שארית חייו בכלא".  

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק