מלכת היופי לשעבר עם גרסתה של א'

לפני ימים אחדים שבה לישראל מארה"ב חברתה הטובה ביותר של א', מלכת היופי לשעבר אילנה שושן. בראיון לאולפ"ש מציגה שושן את גרסתה של חברתה הטובה לטענות לפיהן היא הוטרדה מינית ומילולית על ידי חגי פלג וניצב אורי בר-לב. "היא לא התלוננה על בר-לב, אבל חגי פלג הוציא את זה החוצה כדי להעביר את הפוקוס אליו", סיפרה

בשבועות האחרונות נקשר שמה של א', יועצת בכירה במשרד לביטחון פנים, בשתי פרשיות של הטרדות מיניות שעברה, לכאורה. הראשונה שבהן היא של חגי פלג, מנכ"ל המשרד לביטחון הפנים שהתפטר מתפקידו, והשנייה היא של ניצב אורי בר-לב, אחד המועמדים לרשת את רנ"צ דודי כהן כמפכ"ל המשטרה הבא.

א', ששומרת בימים אלה על שתיקה, נתמכת בעיקר על ידי חברתה הטובה, מלכת היופי לשעבר אילנה שושן. שושן עלתה על טיסה מלוס אנג'לס ארצה ברגע שפוצצה הפרשה כדי לתמוך בה, ולספק את גרסתה לאירועים האחרונים. "היא עובדת עם כל הבכירים במערכת זו, ויש מעט נשים שם שיכולות להיות עדות למעשים כאלה, היא לבד", טוענת שושן.

למה א' לא התלוננה על בר-לב?

בהמשך דבריה תוקפת שושן את התנהלותו של חגי פלג, וטוענת כי הוא מנע ממנה להתלונן עליו אצל השר אהרונוביץ'. "היא לא הגישה שום תלונה על אורי בר-לב", מספרת מלכת היופי לשעבר, "חגי הוציא את זה החוצה כדי להעביר את הפוקוס ממנו לבר-לב, לייצר לה תדמית של מתלוננת סדרתית ובכך לפגוע בלגיטימיות שלה".

עכשיו לאחר פיצוץ הפרשה, כולנו יכולים, לטענתה של שושן, להבין מדוע א' לא התלוננה בתחילה על ניצב בר-לב. "כבר לפני שנתיים הוא הטריד אותה בכנס באילת, היא לא התלוננה בגלל המחיר שהיא משלמת והכתבות שעושים על הקצין המהולל שהרג מחבלים - אם הוא קיבל צל"ש זה נותן לו לגיטימציה להתנהג ככה?", סיכמה.

עורך דינו של חגי פלג, נבות תל צור, מסר בתגובה: "מי שמשתמש בשמו של פלג בשמו ללא הצדקה מסתכן בתביעת לשון הרע ובשיבוש הליכי משפט".

רוצים לקבל עדכונים נוספים על פרשת בר-לב? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק