הגבר שנורה ברכבו בצומת יבנה מת מפצעיו

אתמול נמצא במצב קשה גבר בשנות ה-50 לחייו, כשהוא ירוי מספר פעמים בראשו, מוטל ברכבו. הערב הוא מת מפצעיו בבית החולים בילינסון. המשטרה: העובדה שלא נגעו בסכום הכסף הגדול ברכב מחזקת ההערכה כי מדובר בחיסול בשוק האפור

בבית החולים בילינסון בפתח תקווה נקבע הערב מותו של הגבר בשנות ה-50 לחייו שנורה אמש בראשו ונפצע קשה בצומת הכניסה לקיבוץ קבוצת יבנה. אתמול, זמן קצר לאחר אירוע הירי, הוא פונה מורדם ומונשם לבית החולים, שם לא הצליחו לייצב את מצבו. הערב הוא מת מפצעיו.

במשטרה ממשיכים לחקור את אירוע הירי. ביחידה המרכזית של מחוז מרכז מעריכים כי מדובר בניסיון חיסול - מרכב חולף או מאדם נוסף שישב עימו ברכב ירה בו מטווח קצר ונמלט מיד אחר כך. כוחות ההצלה שהגיעו לזירת האירוע מצאו את האיש, תושב אחד היישובים באזור, עם מספר קליעים בראשו.

רק לאחרונה הפך לסבא

ברכבו נמצא סכום כסף רב, וזמן קצר לאחר מכן נודע כי מדובר באדם המוכר למשטרה, מתחום הפעילות בשוק האפור. העובדה כי סכום הכסף נותר ברכב מבלי שנגעו בו, מחזקת ההערכה כי מדובר בחיסול.

חברו של האיש אמרו אתמול לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר באדם טוב, אב לשני ילדים". לדברי החבר, רק לפני זמן קצר הפך האיש לסבא לאחר שבתו ילדה בת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק