חשד: מדריך שחייה ביצע מעשה סדום בבן 6 בבריכה

כשהוריו של ילד בן 6 מירושלים שמו לב שהוא מסרב ללכת לשיעורי השחייה השבועיים שלו, הם ניסו להתחקות אחר הסיבה ואז גילו - מדריך השחייה בן ה-24 של בנם ביצע בו מעשה סדום. בעקבות תלונה שהגישו ההורים במשטרה נעצר מדריך השחייה והודה במעשים. היום הוארך מעצרו ב-3 ימים

המדריך ביצע מעשים מגונים בילד בקורס השחייה (AP)

מדריך שחייה בן 24 מירושלים נעצר הבוקר בחשד שביצע מעשה סדום בילד בן 6 שלמד אצלו בקורס שחייה. היום האריך בית משפט השלום בירושלים את מעצרו בשלושה ימים ובנוסף הורה לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית.

הוריו של בן ה-6 רשמו אותו בתקופה האחרונה לקורס השחייה על מנת שילמד לשחות. עם זאת, לאחרונה סירב הילד בכל תוקף להשתתף בקורס השחייה, על אף תחנוניהם הרבים של הוריו.

לאחר שנשאל הילד על ידי הוריו לסיבה שבגינה הוא מסרב להשתתף בקורס השחייה, סיפר להם הילד כי המדריך ביצע בו מעשי סדום במהלך השיעורים. בעקבות כך מיהרו הוריו של הילד להגיש תלונה במשטרה, שעצרה את החשוד במעשים.

בחקירתו במשטרה הודה החשוד במעשים המיוחסים ובמקביל גבו חוקרי ילדים של משרד הרווחה עדות מהילד. במשטרה בודקים בנוסף אם החשוד ביצע מעשים מגונים נוספים בילדים אחרים, אך לפי שעה לא התקבלו במשטרה תלונות נוספות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק