האם תיארה: כך ארצח את ילדיי

פקידת סעד מבת ים נדהמה לשמוע אם מתארת בפניה כיצד היא מתכוונת לחנוק את ילדיה בשנתם ואז לקבור אותם. הפקידה מיהרה להזמין שוטרים שעצרו את האם - שהמשיכה לאיים להרוג את הילדים, בני 9 ו-13

(חדשות 2)

שוב חשש לחייהם של ילדים מצד הוריהם: אם בת 42 מבת ים נעצרה אמש בחשד שאיימה לרצוח את שני ילדיה. בשיחה עם פקידת הסעד סיפרה האישה על כוונותיה לחנוק את הילדים בני ה-9 וה-13 והתמידה באיומים גם אחרי שנעצרה.

מדובר במשפחה שמוכרת לרשויות ומטופלת על ידיהן בתקופה האחרונה. אב המשפחה נעצר גם הוא בחשד שתקף את האם בעבר - אך הוא שוחרר בתום חקירה.

בעקבות האירועים האחרונים של אלימות הורים נגד ילדיהם, עובדי הרווחה לא לקחו סיכונים מיותרים וערבו את המשטרה באופן מיידי. כאמור האם נעצרה ובהמשך היום היא תובא להארכת מעצרה בבית משפט השלום בראשון לציון.

לפני כשבוע: אם חשודה שחנקה את שתי בנותיה למוות

איומיה של האם מבת ים מגיעים על רקע מקרה הרצח המזעזע שאירע בשבוע שעבר ברעננה. אב המשפחה יצא לעבודתו בשעה 6:30 בבוקר ונפרד לשלום מנטלי ורוני אלוני בנות ה-6 וה-4. במהלך היום הוא ניסה להשיג את אשתו בטלפון כמה פעמים, ומשלא הצליח עד שעות הצהריים, חש שמשהו אינו כשורה וחזר לביתו. שם הוא ראה במחזה הזוועה - האם כשלידה מוטלות גופות הבנות. מחקירתה של האם עולה החשד כי היא רצחה את הבנות ממניע כלכלי.

גופותיהן של שתי האחיות נמצאו ללא רוח חיים בדירתן ברחוב המעלות ברעננה, כשעליהן סימני אלימות וחניקה. המשטרה עצרה את אמן מיכל אלוני, תושבת העיר בשנות ה-40 לחייה, שהודתה במעשה. בני המשפחה היו מוכרים לשירותי הרווחה בעיר בשל בעיות פסיכיאטריות של האם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק