שוב: חשד להתעללות בפעוט בן שנה

בני זוג מחיפה חשודים שהתעללו בבנם בן השנה וחצי. השניים עוכבו לחקירה לאחר ששוטרים הגיעו לדירה בה התאכסנו בעקבות תלונה אנונימית שהתקבלה במוקד 100. האישה נמצאה בגילופין והפעוט הועבר לבדיקה ואושפז בבית החולים רמב"ם

חשד להתעללות בפעוט (חדשות 2)

שוב חשד להתעללות בפעוט: בני זוג מחיפה חשודים שהתעללו בבנה בן השנה וחצי של האישה. הפעוט הועבר לבדיקה בבית החולים רמב"ם ובני הזוג עוכבו לחקירה.

שוטרי תחנת חיפה הוזעקו לדירת מגורים ברחוב החשמל בעיר בעקבות שיחה אנונימית למוקד 100 בה נמסר כי קיים תינוק מוזנח בדירה. כשהגיעו למקום הם מצאו את שני בני הזוג, שאינם נשואים, ואת בנה של האישה. הם הבחינו בסימני התעללות על הילד, ובהם חבלה על מצחו.

האישה, שהייתה תחת השפעת אלכוהול, לא הצליחה לספק כל מידע לחוקרים. הגבר טען כי הגיע למקום ומצא את בת זוגו במצב זה. הגבר הוסיף כי הם מתארחים במקום וזו אינה דירתם. השוטרים הזעיקו את שירותי הרווחה לדירה, שהעבירו את הפעוט לבדיקה בבית החולים "רמב"ם" בעיר שם הוא אושפז למשך הלילה.

טרם ברור בשלב זה מה בוודאות גרם לפציעתו של הפעוט ובני הזוג עוכבו לחקירה בחשד להתעללות. המשטרה ושירותי הרווחה ימשיכו לחקור מה הביא את הפעוט למצב בו הוא נמצא על ידי השוטרים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק