חשד: חלם להיות חבלן והטמין מטעני דמה

משטרת קריית שמונה עצרה צעיר בשנות ה-20 לחייו בחשד שהטמין מטעני דמה בשני אירועים שונים. החוקרים נדהמו לגלות שהסיבה למעשה המוזר היא חיבתו של הצעיר לטעני חבלה וחלומו להיות חבלן משטרתי. הוא נעצר ושוחרר בתום חקירה

חלם להיות חבלן משטרה, אילוסטרציה (חדשות 2)

ניסה להפוך את החלום למציאות בעזרת פח צבע, חומר גינון וכמה חוטי חשמל: משטרת קריית שמונה נתקלה היום באחד המקרים המוזרים ביותר עם מעצרו של תושב העיר בשנות ה-20 לחייו בחשד שהטמין מטעני דמה באזור הצפון.

הצעיר נעצר לאחר חקירה ממושכת בעקבות שני מקרים שאירעו במהלך החודשים האחרונים שבהם הוטמנו מטעני דמה באזור הצפון. הוא נלקח לחקירה, במהלכה הודה בהטמנת המטענים המדומים ושוחרר בסיומה.

אך מה שהפתיע את החוקרים יותר מכל הייתה הסיבה למעשה לכאורה. הצעיר סיפר בחקירתו כי חלם להיות חבלן משטרתי, ועקב אחרי עבודתם של מושא הערצתו  - החבלנים האמיתיים - לאחר שגילו את המטענים. בשני המקרים נמצאו מטענים שהורכבו מפח צבע, חומר גינון וכמה חוטי חשמלש לא היו מחוברים לדבר.

"אחרי שהצלבנו את המידע אודותיו, קיבלנו דיווחים היום לפיהם הוא הסתובב בקרבת ניידת החבלה - והוא נעצר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט סגן ניצב מכיאל שפשק, מפקד יחידה מרכזית חוף. "בהמשך יוגש נגדו כתב אישום בהליך רגיל באשמת גרימת מטרד ציבורי".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק