חשד לרצח בשפלה: בן 45 נמצא מת בשלולית דם

הותר לפרסום שמו של הנרצח במושב ברקת אמש: יוחאי מעטוף (44) – נשוי ואב לשישה. אשתו של הנרצח שבה עם בנה לביתם במושב בשפלה מאירוע משפחתי, שם מצאו את האב מתבוסס בדמו. עדי ראייה סיפרו על שני אנשים שהגיעו אמש ליישוב – אולם טרם נעצרו חשודים במעשה

חשד לרצח בשפלה: יוחאי מעטוף (44), אב לשישה ילדים הוא הגבר שנמצא הלילה מת במושב ברקת הסמוך לנתב"ג, כך הותר לפרסום. סנ"צ יוסי קדם, מפקד משטרת לוד, אמר כי ככל הידוע לו הנרצח לא היה מוכר למשטרה, אך ההערכה היא שמדובר ברצח על רקע פלילי.

תחילת האירוע סמוך לשעה 22:30, אז חזרו לביתם אם המשפחה ובנה בן ה-13 מאירוע חינה שהתקיים במושב, וגילו לתדהמתם את אביהם  - שנשאר בבית לשמור על יתר הילדים - בפתח הבית כשהוא מתבוסס בשלולית דם. האם והבן ההמומים הזעיקו למקום צוות של מד"א-ירקון, שביצע בגבר פעולות החייאה ממושכות אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותו במקום. יתר בני המשפחה ישנו במיטותיהם ולא שמעו דבר ממה שאירע סמוך לדלת. עדי ראייה ביישוב סיפרו על שני אנשים שהגיעו אמש ליישוב, אולם טרם נעצרו חשודים במעשה.

את כוחות המשטרה ומד"א קיבלו בני המשפחה כשהם זועקים ובוכים בקול רם. רבים מתושבי היישוב הקטן, המונה פחות מ-300 משפחות, התקבצו סמוך לבית ופרצו בזעקות שבר. "הוא היה אדם אדיב וחברותי, כולם במושב הכירו אותו ואהבו אותו", סיפר לחדשות 2 משה מעטוף, קרוב משפחתו, "קשה לנו להאמין שמישהו הסתכסך איתו ורצה לרצוח אותו. הוא היה אהוב ואהב לצחוק עם כולם".

לפני 13 שנים: בנו של הנרצח נשרף למוות

מדובר בטרגדיה השנייה שפוקדת את המשפחה: אחד מבניו של הנרצח מת לפני כ-13 שנים כתוצאה משריפה. הנרצח היה נהג משאית במקצועו, שעבד עד לאחרונה בהטמנת פסולת במחצבת ברקת. הוא הותיר אחריו אשה ו-6 ילדים.

"הפרמדיקים שהגיעו לאזור ניסו לתקשר עם האישה ועם הילדים, אך לא הצליחו מאחר שהם בהלם מוחלט מהאירוע", סיפר לחדשות 2 באינטרנט זכי הלר, דובר מד"א. כוחות גדולים של משטרה, בפיקודו של מפקד מרחב השפלה תת-ניצב שמעון בן הרוש, הגיעו לזירת האירוע. "כל כיווני החקירה נבדקים, אני יכול רק לאשר שמדובר ככל הנראה ברצח", אמר לחדשות 2 מפקד משטרת לוד, סנ"צ יוסי קדם.

צוותי מז"פ סרקו במשך שעות ארוכות את הבית וסביבותיו במטרה לשפוך אור על נסיבות האירוע, אולם בשלב זה כלי הרצח טרם נמצא. בשל נסיבות הרצח, הועברה חקירת האירוע לימ"ר מרכז.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק