דרמה בגולן: חקלאי נפצע קשה במרדף אחרי גנבי בקר

רכבו של חקלאי במרכז רמת הגולן התהפך והוא נפצע קשה במהלך ניהול מרדף, יחד עם חבריו, אחרי 4 גנבי בקר מאזור הכפר בית זרזיר. מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי החקלאים הבחינו בגנבי הבקר בשעת מעשה ואז פתחו במרדף אחריהם. שני חשודים במעשה נעצרו והמשטרה במצוד אחר שניים נוספים, שטרם נתפסו. הפצוע פונה לרמב"ם

מערבון ברמת הגולן: חקלאי בשנות ה-40 לחייו מהצפון נפצע בשעות אחר הצהריים באורח קשה לאחר שפתח במרדף אחרי גנבי בקר שניסו לגנוב עגלים מהמשק בבעלותו במרכז רמת הגולן. במהלך המרדף אחרי הגנבים התהפך רכבו של החקלאי והוא נפצע קשה בראשו.

עם קבלת הדיווח על התאונה הוזעק למקום מסוק של מד"א ועליו צוותים רפואיים שפינה את החוואי לקבלת טיפול בבית החולים רמב"ם שבחיפה. המשטרה פתחה בסריקות באזור וכעבור זמן קצר הצליחה לעצור שני חשודים במעשה, תושבי הכפר בית זרזיר בשנות ה-30 לחייהם.

מחקירה ראשונית של האירוע עולה כי כנופיית הגנבים הגיעה ליישוב בוקעתא, שם נתפסו במהלך הגניבה. ככל הנראה, הבחינו החקלאים שהיו באזור בגנבים מעמיסים את העגלים על הטנדר שבו נסעו ואז פתחו אחריהם במרדף באמצעות מספר מכוניות, כאשר במהלך המרדף התהפכה, כאמור, מכוניתו של אחד החקלאים.

"אחרי התאונה המשיכו הגנבים להימלט מהמקום, כשהמשטרה מחפשת אחריהם ובאזור קצרין הם נטשו את הרכב והחלו להימלט רגלית", סיפר לחדשות 2 באינטרנט רפ"ק ערן שקד, דובר מרחב הגליל במשטרה.

כעת מתנהל מצוד בסיוע מסוקים אחרי שני חשודים נוספים שהצליחו להימלט מהמקום. "לפי מה שידוע לנו לא מדובר ביותר משני חשודים נוספים", הוסיף שקד. מבית החולים רמב"ם נמסר כי מצבו של החקלאי שנפצע בהתהפכות מוסיף להיות קשה והוא הועבר להמשך טיפול במחלקת הטראומה כשהוא מורדם ומונשם.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק