המפנצ'ר המסתורי שמשגע את ק.אונו

מפנצ'ר אלמוני הצליח לשגע את תושבי רחוב המעגל בקריית אונו, הוא פגע בלא פחות מ-300 רכבים בתוך 3 שנים ושום דבר לא מצליח להפחיד אותו. התושבים התקינו מצלמו דמה, אך ברגע שהמפנצ'ר גילה שהוא לא יכול להיתפס - הוא חזר לפעול במרץ. עכשיו התושבים מתארגנים לסיורים לילים ומארבים

המפנצ'ר המיסתורי (חדשות 2)

מיהו האלמוני שהצליח לפנצ'ר מעל ל-300 מכוניות ברחוב אחד? בשלוש השנים האחרונות פועל ברחוב המעגל בקריית אונו מפנצ'ר מסתורי והתושבים כל כך זועמים עד שהחליטו לקחת את היוזמה לידיים שלהם.

הכל התחיל לפני שלוש שנים, כאשר דיירי הרחוב החלו לשים לב שרבים מהם נאלצים לשלם מאות שקלים בגלל פנצ'רים. הם התחילו לנהל רשימות וגילו כי מדובר במאות מקרים, בהם אין קשר בין האנשים אבל פרט קיים אחד בולט. כל הצמיגים נוקבו באותו אופן בשני מקומות, כך שלא יהיה ניתן לתקן את הצמיג אלא רק להחליפו.

הם טוענים כי פנו למשטרה מספר פעמים, אך לא קיבלו מענה. "אנשים פה כבר על סף התמוטטות עצבים מהסיפור הזה", אמר אחד מדיירי הרחוב לעיתון "מעריב". "לאחרונה המפנצ'ר חזר לחיינו ולכן החלטתי לא לקחת סיכונים, ולהחנות את הרכב מחוץ לשכונה", הוא הוסיף.

"פינצ'ר לי 3 צמיגים בזה אחר זה"

"התקנו מצלמות דמה ברחוב ותלינו שלטים גדולים שמתריעים עליהן", אמר פיני שמיר, יו"ר ועד השכונה. בשכונה קיימות מספר תיאוריות בנוגע לזהות המפנצ'ר. חלק סבורים כי מדובר באדם הלוקה בנפשו ואחרים כי מדובר בבעל פנצ'ריה או חנות לממכר צמיגים שמפיק תועלת כלכלית מהעניין.

בעקבות מצלמות הדמה, הפסיק המפנצ'ר לפעול, אך לרוע המזל כעבור מספר חודשים הבין כי מדובר בתרמית וחזר לפנצ'ר. "אין לנו ברירה, אנחנו מתארגנים ונתחיל לפטרל כאן מידי לילה", אמר יו"ר ועד התושבים. ויש גם שכנים יותר בוטים. "בשנה שעברה הוא פינצ'ר לי שלושה צמיגים, אחד בכל פעם. זה שיגע אותי ולילות שלמים חיכיתי לו על המרפסת. אני רק מחכה לשים עליו את הידיים שלי", אמר אחד התושבים.

במשטרה ובעירייה טוענים הם אינם מכירים את התופעה. "גם בבדיקה שנערכה מול העירייה התברר שהיא לא מכירה את העניין ולכן לא יכלה המשטרה לטפל בעניין. מצער שהתושבים בחרו לטפל בתופעה בעצמם ובאמצעות כלי התקשורת", אמרו במשטרה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק