צפו: מרדף משטרתי ב-150 קמ"ש לאור יום באמצע חולון

זה קרה היום בחולון: שוטרים עקבו אחרי אסיר בחופשה שנסע ללא רישיון נהיגה. ברגע שסימנו לו לעצור - הוא לחץ על הגז. המרדף שהתפתח ברחובות העיר נמשך דקות ארוכות, במהלכו גם הולך רגל שחצה את הכביש ניצל בנס. בסופו של דבר זה נגמר במעצר. צפו בתיעוד הבלעדי

זה אירע היום ברחוב שייקה דן בחולון. ברכב המסומן שניתן לראות בסרטון שלפניכם נוהג אסיר בחופשה. בלשי היחידה המרכזית של אגף התנועה עוקבים אחריו - מפני שאסור לו לנהוג. אבל כשהם קוראים לו לעצור, הוא בבת אחת מאיץ - ואז מתחיל המרדף.

נהג ה-ב.מ.וו, ישי תעיזי, מגביר מהירות ומנסה לברוח אך השוטרים אינם מרפים וכך מגיע המרדף למהירות של 150 קמ"ש בתחומי העיר. בשלב מסוים נראה שהאסיר הנמלט נחסם - אך הוא ממשיך לברוח במהירות.

"עצם היותו בתוך רכב כשהוא נוסע כבר מהווה סכנה", מסביר סגן ניצב אלון מגן, מפקד ימ"ר אגף התנועה. "על אחת כמה וכמה כשהוא נמלט מרכב משטרה בתוך תחומי העיר".

תעיזי שוחרר לחופשה במעצר בית, אך רישיון הנהיגה שלו נשלל. גם למכונית בה הוא דוהר, אין טסט כבר כמה שנים. למרבה המזל, המרדף נגמר כשתעיזי נתקע באי תנועה. כשהוא יוצא מהרכב הוא נראה, למרבה ההפתעה, די שליו.

אך מי שבאמת ניצל בנס מהמרדף הזה היה אזרח תמים שרק חצה את הכביש. האסיר הגיע אליו במהירות שיא, ואת העשן הלבן שהשאירו הבלמים שבקושי הספיקו לעצור - הולך הרגל כנראה לא ישכח לעולם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק