בת ה-3 שהייתה עדה לניסיון רצח הועברה למשפחת קלט

ניסיון הרצח בנתניה: האם שנפצעה קשה בידי בעלה יצאה הערב מכלל סכנה, ואילו בתה הפעוטה שהייתה עדה אתמול לניסיון הרצח וההתאבדות של אביה - הועברה לידי משפחת קלט מיוחדת. אמה של הפעוטה עברה ניתוח ארוך, בסופו הועברה לביה"ח בילינסון. אביה עדיין מאושפז, אך אינו מונשם ומורדם

מתמודדים עם ניסיון הרצח וההתאבדות בנתניה: שעה שבבית החולים לניאדו בעיר השתפר מצבה של האם שנורתה אתמול בידי בעלה לעיני בתה הקטנה, הפעוטה בת ה-3 כבר הועברה לידי שירותי הרווחה.

"הילדה בת ה-3 הועברה לטיפול שירותי הרווחה החל מאתמול, שם דואגים ועושים הכל כדי לספק את כל צרכיה", נמסר מעיריית נתניה לחדשות 2 באינטרנט. מאז האירוע הטרגי הועברה הילדה למשפחת קלט - שמקבלת לחסותה ילדים לתקופה של עד שלושה חודשים, אולם כרגע ממתינים לשיפור במצב האם לפני שיחליטו לגבי המשך הטיפול בה.

הערב, כאמור, חל שיפור במצבה של האם והיא אף הועברה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. במהלך היום ערב האם ניתוח ארוך, שהביא לשיפור במצבה. האב שחשוד בניסיון הרצח - וניסיון ההתאבדות - עדיין מאושפז בלניאדו, וגם הוא יצא בשלב זה מכלל סכנה. "הוא אינו מורדם ומונשם", נמסר מבית החולים. במהלך היום גם פסיכיאטר בית החולים שוחח עמו.

בת ה-3 ראתה הכל

כשהוא עדיין מחובר למסכת חמצן שב האב שניסה לרצוח את אשתו ולהתאבד להכרה והודה - "ניסיתי לרצוח את אשתי ולהתאבד". חוקרי המשטרה הגיעו למקום וערכו חקירה ראשונית במהלכה קשר האב את עצמו למעשים המיוחסים לו.

למחזה הקשה הזה הייתה עדת ראייה אחת, פעוטה בת 3: בשעות הצהריים במהלך השבת נטל אביה את אקדחו וירה צרור שפצע אנושות את אמה, ואחר כך ניסה להתאבד ונפצע קשה. "נכנסו וראינו את הילדה עומדת בצד בשקט היא לא בכתה", אמר הפרמדיק של מד"א.

אב המשפחה, שעובד כמאבטח בבית חולים, התקשר בשעות הצהריים למדא ואמר - "בואו, יריתי באישתי".

לפני שנה וחצי האישה הגישה תלונה על תקיפה באיומים, אבל התיק נסגר. את התוצאות העגומות אנחנו רואים היום. לאחר שנשקו של הבעל הוחרם, אומרים במשטרה, פנתה האישה לשוטרים וביקשה שיאפשרו לו לחזור ולהשתמש בו, כדי שיוכל לפרנס את המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק