חשד בר"ג: דקרה את בעלה בפניו

שעות לאחר ניסיון הרצח בנתניה, מקרה נוסף של אלימות בין בני זוג - הפעם ברמת גן: תושבת העיר נעצרה לאחר שתקפה על פי החשד את בעלה בחפץ חד בפניו ובצווארו ופצעה אותו באורח קל. בחקירתה טענה: פעלתי מתוך הגנה עצמית"

האישה טענה להגנה עצמית. אילוסטרציה (חדשות 2)

שוב מקרה של אלימות בין בני זוג: תושבת רמת גן בת 38 נעצרה אמש בעקבות תלונה של בעלה על תקיפה מצדה. שוטרי מרחב דן צרו את החשודה בחשד שתקפה את בעלה באמצעות כלי חד וגרמה לו לחתך ארוך בפניו ובצווארו. הבוקר היא תובא לדיון בהארכת מעצרה בבית המשפט.

מבדיקה ראשונית עולה שבין השניים פרץ סכסוך שהידרדר לפסים אלימים, במהלכו על פי החשד דקרה האישה את הגבר בפניו ובצווארו באמצעות לחפץ חד. בחקירתה, טענה האישה שפעלה מתוך הגנה עצמית.

המקרה הזה מתרחש כמה שעות בלבד לאחר ניסיון רצח בנתניה: אב המשפחה, שעובד כמאבטח בבית חולים, התקשר בשעות הצהריים למגן דוד אדום ואמר - "בואו, יריתי באישתי". כוחות משטרה שהגיעו למקום עצרו את הבעל שהסביר כי ירה באשתו כיוון שעצבנה אותו.

לפני שנה וחצי האישה הגישה תלונה על תקיפה באיומים, אבל התיק נסגר. את התוצאות העגומות אנחנו רואים היום. לאחר שנשקו של הבעל הוחרם, אומרים במשטרה, פנתה האישה לשוטרים וביקשה שיאפשרו לו לחזור ולהשתמש בו, כדי שיוכל לפרנס את המשפחה.

עכשיו מאושפזים בבית החולים לניאדו שני ההורים של הילדה הקטנה הזו. אמה בטיפול נמרץ, אל אביה הוצמדו שוטרים.

מקרה רביעי של אלימות בין בני זוג בתוך 8 ימים

ובבית חולים אחר, באסף הרופא, מתה אתמול מפצעיה קורבן נוסף לאלימות במשפחה, שנדקרה בתחילת השבוע שעבר על ידי בעלה. היא הוגדרה תחילה על ידי הרופאים כנס רפואי, אבל בסוף השבוע גופה קרס והיא מתה מפצעיה בבית החולים.

כמה שעות מאוחר יותר, שוב רצח במשפחה: הפעם הקורבן היא פליטה מאריתראה שנמצאה מגולגלת בתוך שטיח בדירתה בשכונת התקווה בתל אביב. גם העובדה שהיא הייתה בהריון מתקדם לא מנעה מבן זוגה, על פי החשד, לחנוק אותה למוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק