ניסיון הרצח בנתניה: הבת הפעוטה הייתה בהלם ולא בכתה

בשעות הצהריים נטל האב את אקדחו וירה צרור שפצע אנושות את האם, ואחר כך ניסה להתאבד ונפצע קשה. למחזה הזוועה הזה הייתה עדת ראייה אחת: פעוטה בת 3. "נכנסו וראינו את הילדה עומדת בצד בשקט היא לא בכתה", אמר הפרמדיק של מד"א. בעבר נלקח האקדח מהאב, אך ביהמ"ש החזיר לו אותו

למחזה הקשה הזה הייתה עדת ראייה אחת, פעוטה בת 3: בשעות הצהריים נטל אביה את אקדחו וירה צרור שפצע אנושות את אמה, ואחר כך ניסה להתאבד ונפצע קשה. "נכנסו וראינו את הילדה עומדת בצד בשקט היא לא בכתה", אמר הפרמדיק של מד"א.

זה קרה בבית הזה בנתניה. אב המשפחה, שעובד כמאבטח בבית חולים, התקשר בשעות הצהריים למדא ואמר - "בואו, יריתי באישתי".

לפני שנה וחצי האישה הגישה תלונה על תקיפה באיומים, אבל התיק נסגר. את התוצאות העגומות אנחנו רואים היום. לאחר שנשקו של הבעל הוחרם, אומרים במשטרה, פנתה האישה לשוטרים וביקשה שיאפשרו לו לחזור ולהשתמש בו, כדי שיוכל לפרנס את המשפחה.

עכשיו מאושפזים בבית החולים לניאדו שני ההורים של הילדה הקטנה הזו. אמה בטיפול נמרץ, אל אביה הוצמדו שוטרים. .

ובבית חולים אחר, באסף הרופא, מתה אתמול מפצעיה קורבן נוסף לאלימות במשפחה, שנדקרה בתחילת השבוע על ידי בעלה, הוגדרה תחילה על ידי הרופאים כנס רפואי. אבל בסוף השבוע גופה קרס.

וכמה שעות מאוחר יותר, שוב רצח במשפחה. הפעם הקורבן היא פליטה מאריתראה שנמצאה מגולגלת בתוך שטיח בדירתה בשכונת התקווה בתל אביב. גם העובדה שהיא הייתה בהריון מתקדם לא מנעה מבן זוגה, על פי החשד, לחנוק אותה למוות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק