חשד בנתניה: בעל ניסה לרצוח את אשתו ולהתאבד

כוחות משטרה ומד"א שהוזעקו הבוקר לדירה ברחוב האצ"ל בעיר מצאו גבר בשנות ה-30 לחייו וצעירה בשנות ה-20 לחייה פצועים קשה מירי. הערכה: הגבר ניסה לרצוח את אשתו - ולהתאבד. בתם בת ה-3 נמצאה בבית - ונלקחה ע"י המשטרה. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר במאבטח שהחזיק ברישיון - אשתו הגישה נגדו תלונה בעבר

חשד לניסיון רצח והתאבדות בנתניה: גבר בן 32 וצעירה בת 25 נמצאו הבוקר במצב קשה בדירתם ברחוב האצ"ל בעיר. צוותי משטרה ומד"א שרון שהוזעקו לדירה מצאו את השניים, שכובים בדירה - כשהצעירה סובלת מפצע ירי בראשה, והצעיר מפצע בחזהו. בתם של השניים, פעוטה בת שלוש, נמצאה גם כן בדירה, ולא נפגעה.

"בסביבות השעה 12:00 קיבלנו הודעה למוקד מד"א על גבר שטוען כי ירה באשתו ולאחר מכן ירה בעצמו. למקום נשלחו שתי ניידות טיפול נמרץ ושני אמבולנסים רגילים", סיפר היום לחדשות 2 באינטרנט רפי שבע, פרמדיק מד"א שרון שטיפל ראשון בזירת האירוע. "הגבר כיוון אותנו להגיע לדירה טלפונית, ולאחר שהמשטרה פרצה את הדירה נמצאה אישה ירויה בכל חלקי גופה, במצב קשה, וגבר ירוי בחזהו, גם כן במצב קשה. בדירה נמצאה גם תינוקת, בתם של השניים, שנלקחה על ידי המשטרה".

לאחר טיפול ראשוני בדירה הועברו השניים לבית החולים לניאדו בעיר. מחקירה ראשונית עולה כי החשוד בניסיון הרצח הוא מאבטח שהחזיק בנשק ברישיון, ועבד במוסדות רפואיים.

מהמשטרה נמסר היום לחדשות 2 באינטרנט כי כבר ביולי 2009 פנתה האישה למשטרה בבקשה לקחת מבעלה את הנשק. ואולם, כחודשיים לאחר מכן נסגר התיק בשל עדות נוספת של האישה, שטענה כי היא רוצה לוותר על התלונה משום שלקיחת הנשק מבעלה גרם לפגיעה בפרנסתו. 

"מדובר במקרה של ניסיון לרצח והתאבדות", קבע היום סנ"צ עמי אשד, מפקד תחנת משטרת נתניה, בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "מצבם של בני הזוג כרגע מוגדר קשה ואנוש והם פונו מהזירה. כוחות תחנת נתניה ומחוז מרכז נמצאים בשלבים ראשונים של חקירה. יש לנו היכרות מוקדמת עם הזוג מלפני שנה, ואנחנו כרגע בודקים את הנסיבות של האירועים הקודמים".

חשד: נטלי ורוני אלוני נחנקו למוות ע"י האמא

רק שלשום הובאו למנוחות נטלי ורוני אלוני, בנות הארבע וחצי ושש, שנחנקו למוות, על פי החשד על ידי אמן מיכל, בביתן ברעננה. עשרות בני אדם ליוו אותן למנוחת עולמים בבית העלמין בעיר.

אביהן, עמוס אלוני, קרא עליהן קדיש בדמעות. ראש עיריית רעננה נחום חופרי ספד, ואחריו נשאה דברים הגננת של נטלי. "איך נפרדים משתי ילדות מתוקות שכמותכן?", שאלה. "אין מילים לבטא את חוסר האונים. לא נשכח אתכן לנצח".

האם תישלח להסתכלות פסיכיאטרית

השבוע שחזרה האם החשודה את הרצח המזעזע. לאחר שבהתחלה סירבה לשחזר את המעשה, חזרה מיכל אל הדירה, עברה בין החדרים והסבירה לשוטרים כיצד ביצעה את המעשה. לאחר מכן, נפנתה לחוקרים ושאלה אם תוכל להיות נוכחת בהלווית הבנות.

לאחר השיחזור הוחזרה האם לאישפוז ובמהלך הדיון היום בעניינה בבית המשפט, נקבע כי היא תישלח לבדיקה פסיכיאטרית, על מנת להעריך את מצבה הנפשי ולקבוע האם היתה צלולה בעת ביצוע המעשה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק