רצח בת"א: אישה הרה נמצאה מתה בדירתה

גופת אישה בת 27 נמצאה בדירתה ברחוב חנוך בשכונת התקווה כשהיא מכוסה בשמיכה ועליה סימני אלימות. מבדיקה ראשונית עולה כי מדובר בעובדת זרה שהייתה בהריון מתקדם. אחיה של האישה פנה למשטרה לאחר שלא הצליח ליצור עמה קשר. המשטרה מחפשת אחר בעלה של הנרצחת

חשד לרצח בת"א, ארכיון (חדשות 2)

חשד לרצח בתל אביב: גופת אישה בת 27 נמצאה הערב ללא רוח חיים ברחוב חנוך בשכונת התקווה בעיר. שוטרים שהגיעו למקום איתרו את גופתה בדירתה כשהיא מכוסה בשמיכה ופתחו בחקירה.

אחיה של האישה פנה למשטרת שכונות לאחר שלא הצליח ליצור איתה קשר, וביקש מהשוטרים שיעזרו לו באיתורה. לאחר שהגיעו לדירתה, מצאו השוטרים את גופתה כשהיא מוטלת ללא רוח חיים ועליה סימני אלימות.

"קיבלנו קריאה סמוך לשעה 19:15 והגענו לדירה ברחוב חנוך בעיר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט דובר מגן דוד אדום ברחב דן. "צוות שהגיע למקום "פרמדיקים שהגיעו למקום דיווחו על עובדת זרה בהריון שנמצאה ללא רוח חיים. רופא שהגיע מאוחר יותר למקום קבע את מותה".   

עוד עולה מבדיקת המשטרה כי הנרצחת הייתה נשואה ובמקביל לבדיקת הזירה, נערכים חיפושים אחר בעלה, לאחר שלא הצליחו ליצור עמו קשר. במשטרה לא שוללים את האפשרות שהוא חשוד ברציחתה.

רצח שני של אישה בשבוע אחד

מוקדם יותר היום מתה מפצעיה מלקם טסרה, בת 24 שנדקרה בתחילת השבוע ע"י בעלה בביתם בראשון לציון, לעיני בתה בת ה-8. לאחר חמישה ימים שבהם נאבקה על חייה, נקבע מותה בבית החולים אסף הרופא.

בעלה של טסרה נמצא במעצר עד ליום שני הקרוב, ואז סביר להניח שיוארך מעצרו. כתב האישום נגדו טרם הוגש, אך ככל הנראה סעיף האישום יהיה "רצח".

ביום שני האחרון, סמוך לשעה 22:00, נמסר למד"א מרחב איילון, על אישה שנמצאה דקורה ברחוב ש"י עגנון בעיר. היא פונתה לבית החולים במצב אנוש לאחר שקיבלה במקום טיפול ראשוני. חמישה ימים לאחר שנאבקה על חייה בבית החולים, מתה היום מפצעיה. בעלה החשוד בדקירה נפצע קל, לאחר שכנראה ניסה לשים קץ לחייו. הוא נעצר על ידי כוחות המשטרה.

מחקירת המקרה עולה כי הבעל דקר את אשתו כשהוא בגילופין, לעיני הוריהם ובתה בת ה-8 של האישה, מנישואיה הראשונים. שכניהם של בני הזוג, שהתחתנו לפני שמונה חודשים בלבד, הזעיקו את כוחות המשטרה. אמו של החשוד בדקירה, ואחיה של הנדקרת נפצעו קל וקיבלו טיפול במקום על ידי צוות של מגן דוד אדום.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק